Як позбутися від молі в шафах - ефективні способи

Навесні в квартирах часто виникає неприємна проблема - з'являється міль. Найчастіше - через неправильне зберігання речей в шафах і вологості. Також моль може потрапити в квартиру через вікно або вентиляцію, або разом з пакетами з магазину і навіть на одязі людини і шерсті тварин, передають Патріоти України.

Зараз на ринку повно різноманітних засобів від молі, проте в умовах війни такі засоби можуть бути недоступні або ж не по кишені. Тому можна використовувати звичайні засоби, які є практично на кожній кухні. І до речі, такі засоби бувають більш ефектвнішими, ніж різноманітна хімія.

Моль в квартирі буває різною, але найчастіші види в квартирі:

  • платтяна,
  • шубна,
  • зернова
  • капустяна.

Просто знищувати моль - даремно. Потрібно знайти гніздо, звідки моль з'являється і розмножується. Шукайте це гніздо в темних і важкодоступних місця х- комора, шафа, антресоль, книжкові полиці. Якщо виявите, то річ швидше за все буде безнадійно зіпсована, зберігати або відновлювати її не варто, просто викидайте. А потім розкладіть спеціальні мішечки із захистом.

Як зробити мішечок із захистом

Моль боїться сонячного світла, високих або низьких температур і певних запахів. Так як забезпечити сонячне світло в шафі неможливо, а морози вже пройшли, використовуйте домашні засоби.

Найнеприємніші запахи для молі - це гвоздика і лавровий лист. Візьміть гвоздику, подрібніть в кавомолці. Зі старих капронових колготок зробіть мішечки і покладіть туди по 1 чайній ложці гвоздики. Такі ж мішечки можна зробити з лавровим листом.

Розкладіть ці мішечки в шафах, на полицях, в складках одягу, в кишені. Можна покласти в взуття з натуральним хутром. Ще можна використовувати: траву ромашки, лаванду, тютюн, полин, пижмо, лаванду. Можна розкласти апельсинові скоринки і каштани. Найефективніші засоби - часник, гвоздика і розмарин.

Навіщо класти лавровий лист у взуття - багатьох здивує цей простий секрет

понеділок, 6 лютий 2023, 7:17

Лавровий лист точно є практично на кожній кухні. Проте ми звикли сприймати його лише як приправу, і мало хто здогадується, якими чудовими властивостями наділений цей продукт і як він може виручити у безлічі домашніх проблем. Наприклад, якщо вам потрібн...

Це треба знати! Як сушити пуховик, щоб наповнювач не збився грудками

понеділок, 6 лютий 2023, 6:12

Якщо пуховик неправильно випрати, він може втратити всі свої якості та не захистить від лютих морозів, передають Патріоти України. Просто грамотно випрати куртку – недостатньо, потрібно знати, як її висушити без шкоди для якісних показників. Зупинимося...