Як позбутися від молі в шафах - ефективні способи

Навесні в квартирах часто виникає неприємна проблема - з'являється міль. Найчастіше - через неправильне зберігання речей в шафах і вологості. Також моль може потрапити в квартиру через вікно або вентиляцію, або разом з пакетами з магазину і навіть на одязі людини і шерсті тварин, передають Патріоти України.

Зараз на ринку повно різноманітних засобів від молі, проте в умовах війни такі засоби можуть бути недоступні або ж не по кишені. Тому можна використовувати звичайні засоби, які є практично на кожній кухні. І до речі, такі засоби бувають більш ефектвнішими, ніж різноманітна хімія.

Моль в квартирі буває різною, але найчастіші види в квартирі:

  • платтяна,
  • шубна,
  • зернова
  • капустяна.

Просто знищувати моль - даремно. Потрібно знайти гніздо, звідки моль з'являється і розмножується. Шукайте це гніздо в темних і важкодоступних місця х- комора, шафа, антресоль, книжкові полиці. Якщо виявите, то річ швидше за все буде безнадійно зіпсована, зберігати або відновлювати її не варто, просто викидайте. А потім розкладіть спеціальні мішечки із захистом.

Як зробити мішечок із захистом

Моль боїться сонячного світла, високих або низьких температур і певних запахів. Так як забезпечити сонячне світло в шафі неможливо, а морози вже пройшли, використовуйте домашні засоби.

Найнеприємніші запахи для молі - це гвоздика і лавровий лист. Візьміть гвоздику, подрібніть в кавомолці. Зі старих капронових колготок зробіть мішечки і покладіть туди по 1 чайній ложці гвоздики. Такі ж мішечки можна зробити з лавровим листом.

Розкладіть ці мішечки в шафах, на полицях, в складках одягу, в кишені. Можна покласти в взуття з натуральним хутром. Ще можна використовувати: траву ромашки, лаванду, тютюн, полин, пижмо, лаванду. Можна розкласти апельсинові скоринки і каштани. Найефективніші засоби - часник, гвоздика і розмарин.

Перше, що ви побачите на цих 7 картинках, розповість все про те, як ви живете!

понеділок, 29 травень 2023, 14:15

Цей тест від Tapoos.com розповість вам, хто ви насправді. Уважно подивіться на кожну картинку і вирішіть, що ви бачите. Ваша відповідь багато що скаже про ваше сприйнятті життя і склад вашої особистості, передають Патріоти України. Про таких, як ви, ка...

Не робіть так! Вчені назвали щоденну звичку, яка погіршує роботу серця

понеділок, 29 травень 2023, 13:56

Вчені зі США спробували з'ясувати, як правильно спати, щоб бути здоровими, передають Патріоти України. На сайті Pharmacy Times повідомляється, що відсутність регулярного нічного відпочинку погано впливає на роботу серця, а також може стати причиною вин...