Навесні в квартирах часто виникає неприємна проблема - з'являється міль. Найчастіше - через неправильне зберігання речей в шафах і вологості. Також моль може потрапити в квартиру через вікно або вентиляцію, або разом з пакетами з магазину і навіть на одязі людини і шерсті тварин, передають Патріоти України.
Зараз на ринку повно різноманітних засобів від молі, проте в умовах війни такі засоби можуть бути недоступні або ж не по кишені. Тому можна використовувати звичайні засоби, які є практично на кожній кухні. І до речі, такі засоби бувають більш ефектвнішими, ніж різноманітна хімія.
Моль в квартирі буває різною, але найчастіші види в квартирі:
Просто знищувати моль - даремно. Потрібно знайти гніздо, звідки моль з'являється і розмножується. Шукайте це гніздо в темних і важкодоступних місця х- комора, шафа, антресоль, книжкові полиці. Якщо виявите, то річ швидше за все буде безнадійно зіпсована, зберігати або відновлювати її не варто, просто викидайте. А потім розкладіть спеціальні мішечки із захистом.
Моль боїться сонячного світла, високих або низьких температур і певних запахів. Так як забезпечити сонячне світло в шафі неможливо, а морози вже пройшли, використовуйте домашні засоби.
Найнеприємніші запахи для молі - це гвоздика і лавровий лист. Візьміть гвоздику, подрібніть в кавомолці. Зі старих капронових колготок зробіть мішечки і покладіть туди по 1 чайній ложці гвоздики. Такі ж мішечки можна зробити з лавровим листом.
Розкладіть ці мішечки в шафах, на полицях, в складках одягу, в кишені. Можна покласти в взуття з натуральним хутром. Ще можна використовувати: траву ромашки, лаванду, тютюн, полин, пижмо, лаванду. Можна розкласти апельсинові скоринки і каштани. Найефективніші засоби - часник, гвоздика і розмарин.
У Британії власників собак закликали бути обережними після того, як Агентство харчових стандартів (FSA) висловило занепокоєння щодо кількох собачих смаколиків від популярних брендів Barkoo та Chrisco, передають Патріоти України. FSA – це британський ур...
Вапняний наліт у чайнику нешкідливий, але він може спричинити неприємний смак ваших гарячих напоїв. Він спричинений випаровуванням жорсткої води, яка залишає після себе такі мінерали, як карбонат кальцію та магнію, передають Патріоти України. Більшість...