Як приготувати ідеальний фарш для котлет? У жодному разі не кладіть ці два інгредієнти!

Котлети - популярна страва серед українців. І все ж далеко не завжди вона вдається смачною та соковитою. У чому ж справа? Найчастіше - в додаванні зайвих інгредієнтів. Яким повинен бути ідеальний фарш для котлет - читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України.

Якщо ви хочете приготувати дуже смачні, поживні та соковиті домашні котлети, які точно сподобаються всім, варто просто не додавати до фаршу два інгредієнти. Які саме?

Молоко

Багато хто вважає, що додавання до фаршу для котлет цього продукту може значно покращити смак майбутньої страви. Але це зовсім не так.

Насправді, котлети з фаршу, до якого додали молоко, виходять менш апетитними. А все тому, що в такій страві поєднуються два різні види білків - м'ясний і молочний. Котлети зазвичай втрачають свій м'ясний смак і стають надто жорсткими.

Тому краще відмовитися від використання молока, коли ви готуєте фарш для котлет. А батон замість нього краще замочити у звичайній воді. А щоб покращити смакові якості котлет, краще замінити молоко вершковим маслом.

Яйця

Ще один продукт, який краще не додавати до фаршу для котлет. Причина, чому додавали яйця, доволі проста. Раніше, коли м'ясо було в дефіциті, туди додавали хліб - щоб фаршу було більше. А щоб котлети не розпадалися, додавали для скріплення яйця. Якщо ж у фарш ви не додаєте хліб, то і яйця там зайві. Адже яєчний компонент зробить котлети "гумовими" і не такими соковитими.

Джерело: ТСН.ua

Буде ідеально гострим - простий спосіб, щоб заточити ніж в м'ясорубці

вівторок, 26 вересень 2023, 18:59

Часто господині перемелюють м'ясо у фарш самостійно. Але для цього потрібна гостра м'ясорубка, передають Патріоти України. Заточити ніж в м'ясорубці можна і самостійно за допомогою підручних засобів. Щоб зробити це, вам знадобиться лише шматок дрібнозе...

Жир сам відпаде! Як легко видалити жирний наліт на кухні з фасадів та інших поверхонь

вівторок, 26 вересень 2023, 16:50

Липкий жирний наліт - це проблема, з якою зіштовхуються всі господині будинків та квартир. Він накопичується на плитах, стільницях, витяжках, меблях та інших поверхнях. Але не варто перейматися, оскільки є безліч народних засобів, які легко впораються ...