Фіалки - дуже гарні, але примхливі домашні квіти. Хтось трепетно доглядає їх і не може дочекатися цвітіння, а когось вони радують своїм цвітінням цілий рік, передають Патріоти України.
Як і всі рослини, фіалка вимагає правильного догляду та своєчасного підживлення.
Для початку перевірте, чи забезпечена ваша квітка правильними умовами. Якщо всі перераховані вище недоліки усунуті, а фіалка не цвіте, можливо її треба підгодувати.
За словами досвідчених квітникарів, змусити фіалку активно цвісти можна за допомогою двох недорогих засобів.
Дерев’яна зола. Покращує стан ґрунту, розкислює його та запобігає появі шкідників. Розведіть 1 ст. ложку золи в 1 літрі води та поставте настоятися. Перед використанням розчин розмішайте. Поливайте їм фіалку раз на два тижні.
Йодний розчин. Розбавте 1 краплю йоду у 3 літрах води. Підгодовуйте фіалку цим розчином 3-4 рази на сезон.
Краса починається зсередини — це не просто влучний вираз, а науково доведений факт. Стан шкіри, волосся, нігтів, як і всього організму залежить від того, що ми їмо. Адже збалансоване харчування, яке містить вітаміни, мінерали та інші корисні речовини, ...
Серед особливостей інтелекту, які ми часто приписуємо котам, є така негативна риса, як мстивість. Люди нерідко вважають, що пухнасті тваринки здатні запам’ятовувати, хто приніс їм негативні емоції, формувати до них почуття образи і відповідати їм взаєм...