Борщ - ситна та смачна страва, якою можна нагодувати всю родину. Чим наваристіший і густіший борщ, тим він смачніший, передають Патріоти України.
Кожна господиня має свій рецепт страви і іноді додає свої неповторні інгредієнти, щоб поліпшити його смак. Однак для багатьох стане несподіванкою, що без одного із головних інгредієнтів борщ вийде смачнішим.
Основні інгредієнти борщу – картопля, капуста, буряк, морква, цибуля. За бажанням можна додати також квасолю, томат, часник, зелень.
Досвідчені кухарі переконані, що без одного з основних продуктів борщ вийде смачнішим. Йдеться про картоплю.Хтось скаже, що без картоплі борщ не вийде таким ситним і густим, але це не так.
За словами кулінарів, через картоплю борщ втрачає свій апетитний зовнішній вигляд і стає не таким смачним.
З картоплею страва, можливо, буде густішим і ситнішим, але овоч зробить його каламутним і не таким гарним. Наші пращури колись жили без картоплі, а борщі варили. Значить, класична страва була без картоплі.
Першим варять м'ясо на бульйон, потім додають капусту і готують засмажку з моркви, цибулі, буряків та томатів (або томатної пасти).
Крім солі зі спецій до борщу додають чорний перець і лавровий лист. А ось часник краще подавати вже до столу, щоб він зберіг свій аромат. Хоча багато господинь додають подрібнений часник прямо в каструлю до борщу.Подайте страву зі сметаною та зеленню. Смачного!
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...