Хліб без консервантів та харчових добавок не може зберігатись більше 4-5 днів, передають Патріоти України.
Зберегти свіжу випічку вийде, якщо правильно заморозити виріб, щоб не втратити його корисні властивості. Заморозка хліба – нескладне заняття, якщо знати, який хліб можна заморожувати і як це робити правильно.
Можна брати будь-які види хліба, булочок та пирогів, включаючи бутерброди. Найменше підходять для заморожування багети та чіабатта, після заморожування ці вироби втрачають хрусткість і не виглядають апетитно.
Нарізаємо випічку шматочками, кожен загортаємо окремо в плівку і кладемо в пакет із блискавкою.
Бажано позбавитися повітря в пакеті, але зробити це потрібно максимально акуратно, не натискаючи на хліб. Тепер хліб можна відправити в морозилку і використовувати при необхідності.
Можуть змінюватись від 1 до 8 місяців. Але краще вживати заморожений хліб упродовж 40-60 днів.
Печінка — це важливий орган, який легко пошкодити певною їжею та нездоровим раціоном. Зокрема, алкоголь може спричинити жирову хворобу, а шкідлива їжа часто призводить до неалкогольної жирової хвороби печінки, яка може вплинути на її функцію, передають...
Вершкове масло – це вкрай корисний продукт, який обов’язково має бути в раціоні як дорослих, так і дітей, передають Патріоти України. Без вершкового масла в кулінарії не обійтися, бо не вийде запашної випічки, смачної каші чи ароматного картопляного пю...