Щодня носите на роботу їжу в пластиковому контейнері чи запікаєте продукти у фользі? Але навряд чи хтось знає про те, від цього не буде жодної користі й така їжа є навіть небезпечною. Утім, абсолютно нормально про щось не знати. Важливо вчасно це виправити, передають Патріоти України.
Сюди належать пластикові контейнери для зберігання їжі та прилади, які контактують із харчовими продуктами. Рішення: найкраще замінити такий посуд на скло, сталь, дерево або кераміку.
Пластиковою у ньому може бути тільки ручка, адже вона не контактує з водою. Рішення: замінити на металевий.
Якщо рукав та плівка є ще не такими шкідливими, то фольга при контакті з продуктами харчування насичує їх алюмінієм. Як результат, робить їжу небезпечною для вживання.
Щодо пергаменту, то ним можна користуватись. Але обов'язково обирати пергамент бежевого кольору, а не білий. Адже його відбілюють спеціальними речовинами. Рішення: запікати та зберігати продукти у скляній, сталевій або керамічній тарі.
Щоб тримати сантехніку завжди у чистому, майже новому, стані є безліч засобів, як від промислових виробників, так й від людей, які займаються прибиранням професійно, але використовують природні матеріали та неагресивні засоби чищення. Так експерти клін...
Насправді, невеликі коливання маси тіла – це цілком природне і фізіологічне явище. Воно не є свідченням провалу чи регресу. Вага змінюється щодня під впливом десятків чинників – від вмісту води в організмі до стану травлення чи інтенсивності фізичних н...