Їх варто позбутися вже зараз! Названо найнебезпечніші речі на кухні - можете навіть потрапити до лікарні

Щодня носите на роботу їжу в пластиковому контейнері чи запікаєте продукти у фользі? Але навряд чи хтось знає про те, від цього не буде жодної користі й така їжа є навіть небезпечною. Утім, абсолютно нормально про щось не знати. Важливо вчасно це виправити, передають Патріоти України.

Пластиковий посуд

Сюди належать пластикові контейнери для зберігання їжі та прилади, які контактують із харчовими продуктами. Рішення: найкраще замінити такий посуд на скло, сталь, дерево або кераміку.

Пластиковий чайник

Пластиковою у ньому може бути тільки ручка, адже вона не контактує з водою. Рішення: замінити на металевий.

Фольга та рукав для запікання, харчова плівка

Якщо рукав та плівка є ще не такими шкідливими, то фольга при контакті з продуктами харчування насичує їх алюмінієм. Як результат, робить їжу небезпечною для вживання.

Щодо пергаменту, то ним можна користуватись. Але обов'язково обирати пергамент бежевого кольору, а не білий. Адже його відбілюють спеціальними речовинами. Рішення: запікати та зберігати продукти у скляній, сталевій або керамічній тарі.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

З архіву ПУ. Чизкейк, оладки, чіпси та інше: Що приготувати з гарбуза (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 21:00

Для багатьох господинь гарбуз – продукт досить специфічний і окрім знайомої всім з дитинства гарбузової каші та соку, здається, приготувати з нього більше нічого не можна. Але як ви помиляєтеся! Користувачі мережі поділились рецептами нескладних страв ...