Лікарі розповіли, як легко спалити калорії після застілля

Лікарі розповіли, як легко спалити калорії після застілля

Найкраще сімейне заняття після застілля - це прогулянка. Як повідомляє Медичний коледж Бейлора, тренування, ігри та прогулянки всією сім'єю дозволяють спалити додаткові калорії після застілля, передають Патріоти України.

Спільні тренування можуть покращити самопочуття після застілля та спалити зайві калорії. Однак важливо враховувати рівень фізичної підготовки. Наприклад, люди похилого віку можуть зосередитися на легкій розтяжці та ходьбі, а молоді люди — на присіданнях, віджиманнях та короткій легкій пробіжці.

Ще один вид активності – спільні ігри, наприклад, бадмінтон. Причому люди, які не вміють грати, можуть брати участь як уболівальники, що також може бути фізичною активністю.

Але найкраще сімейне заняття після застілля — це прогулянка, оскільки вона допомагає знизити рівень цукру в крові, захищає від втоми після переїдання і запобігає закиданню вмісту шлунка в стравохід. Однак не варто переживати, якщо не вдалося прогулятися або потренуватися одразу після застілля: будь-яка активність піде на користь і наступного дня.

Жіночий психологічний тест: Виберіть обручку - і дізнайтеся, коли ви вийдете заміж

неділя, 21 квітень 2024, 17:07

Якщо питання "Коли ти вийдеш заміж?" часто цікавить не тільки ваше оточення, але й вас самих, пропонуємо пройти тест та дізнатися відповідь. Психологічний тест у картинці визначить, коли у вашому паспорті з'явиться довгоочікуваний штамп, передають Пат...

Перевірте себе! Психологічний тест у картинці розповість, яка робота вам принесе задоволення

неділя, 21 квітень 2024, 12:12

Цей тест розкаже, яка професія підходить вам найбільше. Спочатку оберіть картинку, яка перша впала у вічі, а потім читайте опис, передають Патріоти України. Якщо ви обрали цю картинку, отже, часто любите перебувати у центрі уваги. Імовірно, вам підійд...