Через прагнення до здорового харчування та обмеження в раціоні вуглеводів, багато людей почали замислюватися про те, чи дійсно фрукти корисні для здоров'я, передають Патріоти України.
Доктор Монтс Фольч, експерт в області харчування та дієтології, стверджує, що фрукти – це здорова їжа. Однак багато що залежить від їхньої кількості, виду та якості. Важливо пам'ятати, що в багатьох з них міститься велика кількість цукру.
Фрукти з високим вмістом цукру на 100 г:
Фрукти з низьким вмістом цукру на 100 г:
За словами експерта, люди, у яких підвищений рівень цукру в крові або підтверджений діабет, повинні їсти щонайменше три порції фруктів на день, поєднуючи з іншими продуктами, оскільки вплив цукру на організм в такому випадку сильно відрізняється. Це також стосується тих, хто має надлишкову вагу або страждає від ожиріння.
Незважаючи на свою популярність, смузі представляють собою певний ризик, тому що при подрібненні фруктів не завжди зрозуміла їхня кількість, яка вживається. Таким чином, організм може отримувати більше цукру.
Щоб не перевищувати його кількість, краще поєднувати різні фрукти та овочі. Завдяки цьому легко створити коктейль з вітамінів, мінералів, мікроелементів, води, клітковини та антиоксидантів.
Однак, щоб дотримуватися здорового харчування, не варто перевищувати 150 мл соків на день (домашніх або магазинних, але з відновлених концентратів). Що стосується нектарів та інших фруктових напоїв, які не містять 100 % фруктів, незалежно від того, додано в них цукор чи ні, краще їх уникати.
Також потрібно їсти фрукти зі шкіркою, оскільки вона забезпечує клітковиною, яка допомагає регулювати засвоєння фруктози організмом.
Відчуття постійної втоми може мати безліч причин, і одна з них - ваш щоденний раціон. Часто ми списуємо нестачу енергії на стрес або недосип, але іноді справа в тому, що саме ми їмо, передають Патріоти України. Нові наукові дані вказують на несподівани...
Рак крові - один із найнебезпечніших видів онкологічних захворювань. Від його ранньої діагностики часто залежить не тільки успіх лікування, а й саме життя. Проте у більшості випадків перші ознаки лейкемії, лімфоми або мієломи залишаються непоміченими, ...