Як розповідає лікар, головна шкода від аромасвічок полягає в тому, що для їхнього створення використовується більше парафіну, ніж для звичайних. Цей матеріал під час горіння виділяє токсичні речовини. Вдихання повітря в безпосередній близькості від такої свічки небезпечне. Якщо після використання ароматичних свічок ви помітили почервоніння шкіри, висипання чи відчули свербіж — це знак, що щось не так.
Парафін є продуктом нафтоперероблення, він проходить оброблення хімічними речовинами, що спричиняє виділення під час нагрівання канцерогенних речовин. Бензол, формальдегід та ацетон — це лише невелика частина того, що ви отримуєте разом з приємним запахом під час горіння аромасвічки.
Якщо ви хочете не лише покращити атмосферу в домі, але й цінуєте своє здоров'я, лікар Заде рекомендує використовувати свічки із соєвого, кокосового чи бджолиного воску. Хоча вони часто дорожчі, але й безпечніші.
Також не забувайте обов'язково провітрювати приміщення під час використання ароматичних свічок. А після завершення процедури підрізайте ґнот. Так ви не лише збережете яскравість і чистоту світла під час запалювання аромасвічки, але й зробите її безпечнішою для здоров'я.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...