Як розповідає лікар, головна шкода від аромасвічок полягає в тому, що для їхнього створення використовується більше парафіну, ніж для звичайних. Цей матеріал під час горіння виділяє токсичні речовини. Вдихання повітря в безпосередній близькості від такої свічки небезпечне. Якщо після використання ароматичних свічок ви помітили почервоніння шкіри, висипання чи відчули свербіж — це знак, що щось не так.
Парафін є продуктом нафтоперероблення, він проходить оброблення хімічними речовинами, що спричиняє виділення під час нагрівання канцерогенних речовин. Бензол, формальдегід та ацетон — це лише невелика частина того, що ви отримуєте разом з приємним запахом під час горіння аромасвічки.
Якщо ви хочете не лише покращити атмосферу в домі, але й цінуєте своє здоров'я, лікар Заде рекомендує використовувати свічки із соєвого, кокосового чи бджолиного воску. Хоча вони часто дорожчі, але й безпечніші.
Також не забувайте обов'язково провітрювати приміщення під час використання ароматичних свічок. А після завершення процедури підрізайте ґнот. Так ви не лише збережете яскравість і чистоту світла під час запалювання аромасвічки, але й зробите її безпечнішою для здоров'я.
Родзинки — це не лише смачна закуска, а й корисне джерело антиоксидантів, яке може покращити здоров'я травлення та серця. Їх зручно вживати у вигляді перекусу та легко додати до раціону, навіть у порівнянні зі свіжими фруктами, передають Патріоти Украї...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...