Наражаєте себе на небезпеку! Чому не можна додавати мед замість цукру в чай

У бажанні схуднути або відмовитися від цукру на шляху до правильного харчування постає запитання, чим же замінити його. Найперша альтернатива, про яку згадає більшість із нас - мед, передають Патріоти України.

На українському ринку можна знайти практично будь-який мед, адже бджільництво у нашій країні досить розвинене. Серед найпопулярніших гречаний, акацієвий та липовий мед. Досить часто цими видами меду намагаються замінити цукор. Та, чи справді мед замість цукру - це корисно?

Що гірше мед чи цукор?

Нутриціологи підтверджують, що мед - корисна альтернатива цукру, але є нюанси. Схуднути, вживаючи замість цукру мед, навряд чи вийде. Річ у тім, що і мед, і цукор містять швидкі вуглеводи, отже калорійність їхня відрізняється не значно.

До речі, інколи реалізатори можуть видавати перепалений цукор за мед. Будьте обережні та обирайте цей продукт прискіпливіше.

Мед у чай чи випічку - чи безпечно це

Досить часто ми додаємо мед замість цукру у випічці, або мед замість цукру в чай. А для багатьох це стало нормою. Втім, чи можна замінити цукор на мед у будь-якому випадку? Варто розібратися у складі меду.

Натуральний мед містить ферменти. Вони потрапляють із квіткових нектарів та слини бджілок. Саме завдяки цим ферментам мед настільки довго зберігається, адже вони блокують розмноження бактерій та грибків. Ферменти меду живуть тільки під час його зберігання у прохолодному місці без прямих сонячних променів.

Під час термічної обробки ферменти меду руйнуються, натомість з'являється небезпечний канцероген. Процес запускається вже при +35°C. Тому для організму безпечно вживати мед, необроблений термічно.

Виберіть метелика, який вам подобається, - та дізнайтеся приховані риси своєї особистості

неділя, 1 жовтень 2023, 21:10

Виберіть метелика на картинці і дізнайтеся щось нове про себе, передають Патріоти України. Метелики — живі символи свободи та краси. Багато художників використовували їх у своїх творах як натхнення, і через їх символізм свободи та уособленням краси при...

30 грамiв горіхів творять дива: Чим корисний для організму цей дивовижний продукт

неділя, 1 жовтень 2023, 17:44

Горіхи - надзвичайно корисний для організму продукт, особливо волоські, як найпоширеніші в наших краях. Щоправда, багато їсти їх не слiд через велику калорійність - 30 грам цілком достатньо, радить кардіолог Наталія Циганкова, передають Патріоти Україн...