Наші пащури вірили, що деякі речі можуть бути не тільки корисними у побуті, але й виступати як обереги. І тому ставилися до таких предметів шанобливо і обережно. Кілька речей у домі які є насправді практично в кожного українця, можуть бути потужними захистом для дому. І тому краще тримати їх на виду, аби вони поглинали негативну енергетику, передають Патріоти України з посиланням на "Радіо Трек".
Глиняний глечик – це один з найбільш давніх оберегів дому. Його завжди наділяли практично людськими якостями, адже він нагадує голову: має носик, шийку та ручку. Окрім того, горщик, як і людина, мав своє народження під час виготовлення і смерть – коли його розбивали.
Вірили, що горщики начебто можна також розрізнити за статтю – за звуком, який вони видавали. Начебто "жіночі" горщики краще пасували для того, аби готувати в них їжу, і в них вона виходила смачніша. Через це простукували глиняний посуд перед покупкою, аби перевірити його якість.
Дуже часто горщики також виступали оберегами – в деяких опудалах на городах горщики ставили замість голови. Це не тільки відлякувало птахів, але й начебто захищало дім від пристріту та злого ока.
А ось деякі речі навпаки потрібно винести з дому. Раніше ми вже розповідали про кімнатні рослини, які притягують самотність та горе.
Здавна в Україні трави вважалися сильним оберегом. Освячені гілочки верби ставили по кутках дому, аби захистити житло від нещасть та злих сил. Ялівець також вважався потужним оберегом – він захищав від заздрощів чужих людей та наче створював бар'єр, що захищав дім.
Предки вірили, що віник та мітла мають сильну енергетичну силу, що може захистити від негативу. Віник завжди ставили перед вхідними дверима ручкою донизу. Також можна було обходити з віником будинок, промовляючи захисні слова – такі дії могли прогнати біду.
Продукт №1 для зниження холестерину — вівсянка (овес), передають Патріоти України. . Так, саме звичайна вівсяна каша — це один із найефективніших природних засобів проти "поганого" холестерину (ЛПНЩ).
Ароматні, соковиті, насиченого смаку — домашні помідори не мають собі рівних. Однак кожен, хто хоч раз пробував їх вирощувати, знає, що це вибагливі рослини. Найпоширеніша помилка, яка призводить до їхніх хвороб та низької врожайності, — це неправильни...