Господарі зазвичай саджають плодові дерева навесні, тому що бояться, щоб різкі коливання температури не пошкодили саджанці. Але вишню можна посадити і в осінній період, головне встигнути до стійких морозів, щоб дерево змогло вкорінитися, передають Патріоти України.
OBOZ.UA знайшов дієві поради, які допоможуть впоратись з цим. Важливо не тільки вчасно посадити вишню, а й обрати відповідне місце, щоб забезпечити сприятливі умови для розвитку рослини.
Місце
Найкращим місцем для вишні буде ділянка, де також посаджені кісточкові дерева, наприклад, черешня, слива або абрикоса. Таке сусідство сприятиме швидкому зростанню, насиченню поживними речовинами. Відповідно це призведе до рясного врожаю, а ягоди будуть соковиті та солодкі.
Ділянка має бути добре освітлена, щоб на дерево потрапляло достатньо сонячних променів. Обирайте місця з дренованим піщаним, супіщаним або суглинним ґрунтом з нейтральною кислотністю.
Уникайте ділянок, де близько залягають ґрунтові води, або в низинах, де навесні застоюється тала вода.
Якщо ви хочете посадити одразу кілька дерев, то дотримуйтесь дистанції 3 метри між саджанцями, щоб у них було достатньо місця для вкорінення та розвитку. Посадкова яма повинна мати діаметр близько 80 см і глибину 50-60 см.
Більшість людей звикли зберігати овочі та фрукти на нижній полиці холодильника, вважаючи, що там для них ідеальне місце. Але насправді це велика помилка, яка може призвести до швидкого псування продуктів. Холодильник має різні температурні зони, і кожн...
Дуже складно виявити рак. Однак виявляється, є перші ознаки, які можуть допомогти в цьому. Деякі з них проявляються лише зранку, хоча ці симптоми часто ігнорують. Які ознаки раку в організмі — читайте в матеріалі ТСН.ua. В India Times повідомили про пе...