Відсутність багатого врожаю – смуток та головний біль будь-якого городника. Найприкріше, що після вкладених праці, сил та витраченого часу врожай виходить мізерним - курям на сміх. Однією з помилок, що призводять до зниження врожайності є небажане сусідство, передають Патріоти України.
Максимального врожаю ніколи ви не зберете, якщо на дачній ділянці поряд зростатимуть картопля та томати. Такі культури повинні рости на пристойному віддаленні одна від одної.
Рослини належать до одного сімейства і матимуть однакові захворювання. А загальні шкідники із задоволенням пікіруватимуть з картопляних грядок на томатні та назад. З картопляними грядками, як і томатами, ніколи не садять поруч перці, баклажани та інші пасльонові.
Цибуля та часник – добрі сусіди для картоплі. Вони виділяють фітонциди, які відлякають шкідників. Огородники з досвідом висаджують цибулю та часник між рядами картоплі, і правильно роблять. Зелень (шпинат, петрушка) – добрі сусіди для картоплі. Їх висівають як між рядами з картоплею, і поблизу.
Накопичення вапняного нальоту є однією з найпоширеніших проблем у ванних кімнатах, особливо в районах з жорсткою водою. Ознакою проблеми є поганий тиск води або нерівномірний режим розпилення під час використання душу, передають Патріоти України. За сл...
Дізнайтеся, що потрібно мати з собою, які документи оформити та як підготуватися до поїздки без зайвих хвилювань . Подорожі — це не лише про емоції, а й про підготовку. Особливо, коли мова йде про перетин кордону. Навіть якщо ви вже не раз були за кор...