У СРСР було все по-іншому: їжа, напої, їхня якість і навіть харчові звички людей, вихованих у СРСР. Варто зазначити, що навіть тоді, щоб зменшити час для готування, жінки придумували різні лайфхаки, які "дійшли" і до нашого часу. Патріоти України пропонують вашій увазі 5 найпопулярніших радянських лайфхаків, якими користувалися наші бабусі, а зараз – багато з нас.
1. Промивати м'ясо перед приготуванням
Ця дивна традиція – мити м'ясо під проточною холодною або теплою водою після того, як принесли його додому – з'явилася не сама по собі. Так робили наші бабусі, наївно вважаючи, що так м'ясо буде стерильним. Але вода тільки розносить мікроби на тарілки, розділові дошки і рушники поблизу. Для цього достатньо навіть водяних бризок.
Запам'ятайте, що лише термообробка допоможе убити мікробів на поверхні м'яса, ну або на крайній випадок – перед цим деякі кулінари радять – ошпарити м'ясо окропом.
2. Промивати макаронні вироби після варіння
Це шкідливо робити для макаронів, по-перше – вони втратять смак, по-друге – соус не буде на них "триматися", так як вода змиває зі страви весь крохмаль.
3. Гасити соду оцтом
Краще звичайно так узагалі не робити, оцет – шкідливий продукт. Використовуйте розпушувач, який не потрібно поливати оцтом, або ж лимон, і навіть кислий кефір, так буде набагато корисніше.
4. Щоб не пригоріло молоко – обполосніть каструлю холодною водою
Це просто міф, у реальності цей лайфхак не працює. Краще звернути увагу на інше – яке покриття має каструля – вона повинна бути з товстим дном або мати тефлонове покриття, тоді й молоко точно не підгорить.
5. Промивати сухофрукти в друшляку
Цей спосіб нібито допоможе позбавити сухофрукти від бруду і хімії, але це не так. Потрібно попередньо насипати їх у тарілку і залити окропом і почекати 40-60 хвилин. Воду час від часу замінюйте, щоб вимилися всі консерванти.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...