Існує стереотип, що смачну каву можна випити лише у кав’ярні, однак це не так. Щоб смачно готувати цей напій вдома, потрібно знати деякі деталі. Про них розповіли на ProstoWay, передають Патріоти України.
Дешева кава, яка вже продається меленою, в більшості випадків не виправдає себе. Кава може бути не дуже дорогою, але не полінуйтесь пошукати на упаковці дату обсмажування або хоча б упакування — якщо її запакували більше, ніж 5-6 місяців тому, від такої кави не варто очікувати чудового смаку. Особливо, якщо ви п’єте не так багато кави, краще не заощаджувати на продукті.
Вода складає понад 90% готового напою. Тож не дивно, що вона теж впливає на смак. Результат точно буде посереднім, якщо ви використаєте звичайну воду з-під крана. Краще надати перевагу очищеній або й бутильованій воді.
Спеції надають напою додаткового відтінку смаку. А ще вони точно забезпечать особливий аромат кави. Тому не варто боятись експериментувати та куштувати нові рецепти. До кави додають корицю кардамон, бодян, мелений імбир, куркуму, чорний перець, а також мускатний горіх.
Соду ми часто додаємо до тіста під час приготування випічки. Найчастіше її додають для того, щоб випічка піднялася, передають Патріоти України. Але сода сама по собі не може гарантувати результату. Для того, щоб відбулася потрібна хімічна реакція, її в...
Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...