Не витрачатись на сантехника: Як прочистити засмічення у трубах підручними засобами: ТОП-3 простих способи

Це допоможе заощадити час, гроші та нерви. І впорається будь-яка домогосподарка.

Кому хоч раз доводилося зустрічатися з такою проблемою, як засмічення у раковині, знає, наскільки це може ускладнити виконання звичайних побутових справ, передають Патріоти України.

Але, як каже відома приказка, "не такий страшний вовк, як його малюють". Якою б складною не здавалася ця проблема, її досить легко можна вирішити, навіть не розбираючи злив і не викликаючи сантехніка.

Для того, щоб швидко та ефективно прочистити засмічення у трубі, можна скористатися купленими хімічними засобами. Проте є також дієві народні засоби, які допоможуть вирішити проблему. Ще один їхній плюс – потрібні нам речовини-рятівники зазвичай є практично у кожного вдома.

1. Сода з сіллю й окропом

Звичайна сода здатна прочищати засмічення у трубах, при цьому вона не пошкодить їх, якщо вони з пластику.

Потрібно змішати склянку соди, пів стакана солі і засипати таку суміш у мийку. Після цього залити усе окропом і лишити на 20 хвилин. Потім можна влити ще приблизно 1 літр гарячої води.

2. Сода з оцтом

Потрібно засипати у мийку 120-125 г соди, а зверху налити приблизно стільки ж саме оцту. Піна, яка утвориться внаслідок такої реакції, роз’їсть бруд, який перекриває трубу.

3. Лимонна кислота

Потрібно приготувати розчин, у який входитиме 0,5-1,5 л води (кількість використаної води варто варіювати залежно від серйозності ситуації) і лимонна кислота. Кількість лимонної кислоти, які варто взяти, розраховуємо таким чином, щоб на кожних 500 мл води було 20 г кислоти.

Розчин доводимо до кипіння, після чого заливаємо у засмічену трубу. Якщо ж труба пластикова, то розчин спочатку потрібно охолодити упродовж приблизно 10 хвилин, щоб його температура не перевищувала 80 градусів.

Перше, що ви бачите на зображенні, розповість про важливі речі, над якими слід задуматися

вівторок, 16 серпень 2022, 18:52

Люди часто чують, що перше враження має значення, і перша відповідь, зазвичай, найправильніша. Люди, які довіряють власній інтуїції, рідко помиляються. Не варто аналізувати сотні варіантів, а потрібно лише прислухатися до власної інтуїції, інформує Ukr...

Що робити, щоб собака не витоптувала і не копалася в клумбах

вівторок, 16 серпень 2022, 18:13

Собаки - особливо допитливий тип тварин, і багато здійснюваних ними дій продиктовані носом, передають Патріоти України. Проблема у господаря виникає, коли собака проводить час в домашньому саду, де виділені клумби, можливо, навіть з красивими рослинами...