Неприємний запах зникне назавжди - просто тримайте поруч із котячим туалетом ці засоби

Правильна гігієна котячого туалету дуже важлива. Чистий лоток - це не тільки комфорт для вихованця, але й підтримання чистоти та приємного аромату у квартирі, передають Патріоти України.

Запобігти проблемі неприємного запаху з котячого лотка не складно. У цьому допоможуть прості та доступні засоби.

Що насипати в котячий туалет, щоб не смерділо

Чистити котячий туалет необхідно не рідше одного разу на день. Чим швидше буде очищений туалет після того, як тварина сходила в нього, тим менше шансів, що неприємні запахи поширяться по всій кімнаті. Регулярно змінюйте наповнення лотка, не заощаджуйте на цьому. Тримайте котячий туалет на великих відкритих просторах із гарною вентиляцією. Правильний потік повітря допоможе боротися із проблемним запахом.

Для боротьби з неприємним запахом також можна додавати в контейнер засоби, які поглинатимуть сморід.

Харчова сода

Простий та широко доступний метод. Насипте тонкий шар харчової соди на дно туалетного лотка, а потім засипте наповнювачем. Харчова сода усуває неприємні запахи, не завдаючи тварині жодної шкоди.

Оцет

Розчин на основі оцту та води є відмінним натуральним засобом для чищення котячого туалету. Промивайте ємність із цією сумішшю раз на тиждень, щоб неприємний запах зник. Не забудьте після миття ретельно прополоскати лоток, щоб видалити аромат оцту.

Цитрусові

Кішки не люблять аромат цитрусових, але в невеликій кількості можна використовувати цедру (наприклад, апельсина). Залиште її поруч із туалетним лотком, і ви більше не відчуєте неприємного запаху.

Лаванда допомагає позбутися запаху кішки
Лаванда рятує не тільки від молі, а й від неприємних запахів

Рослини, що поглинають запахи

Евкаліпт та лаванда – природні вбивці запахів. Сушене листя цих рослин, покладене поряд з котячим лотком, допоможе зберегти повітря свіжим.

Застосувавши ці прості домашні методи у своєму будинку, ви швидко позбавитесь неприємних запахів з котячого туалету і водночас подбаєте про вашого вихованця та порядок у будинку.

Ви будете здивовані! Дослідники назвали овоч, який ефективно підіймає рівень "хорошого" холестерину

четвер, 25 квітень 2024, 6:56

З кожним роком у людському організмі зростає рівень холестерину. Щоб цьому запобігти, можна кинути палити, зменшити споживання алкоголю та підтримувати свою вагу на нормальному рівні. Як пише Healthdigest, щоб знизити рівень загального холестерину, мож...

Психологічний тест! Оберіть дерео - і дізнайтеся, яка емоція у вас домінує

четвер, 25 квітень 2024, 6:12

Часто ми самі не можемо зрозуміти, як ми почуваємося на рівні підсвідомості та що коїться в душі. Пропонуємо дізнатися відповідь на важливе запитання: яка емоція у вас домінує, передають Патріоти України. Розгляньте дерева на картинці, і виберіть одне,...