Один секрет для вау-результату! Як замісити пухке та м’яке тісто для біляшів

Коли говорять про біляші, то найперше згадується про дієтологів, передають Патріоти України.

Вони кажуть, що то не можна їсти. В них багато олії, вони шкідливі та калорійні. Прихильники здорового харчування можуть про то казати, що хочуть, а біляші як всі як любили, так і будуть їх любити. Ділимось з вами рецептом тіста, яке буде м’яке та гарантовано пухке. Всього один маленький секрет.

Інгредієнти

Для приготування потрібні наступні продукти:

  • пресовані дріжджі — 25 г;
  • борошно — 500 г;
  • сіль — 1 ч.л.;
  • цукор — 1 ст.л.;
  • вода — 300 мл;
  • олія — 4 ст.л.

Як приготувати

Замішуємо дріжджове тісто. Всі інгредієнти мають бути кімнатної температури. Зверніть увагу, що на сухих дріжджах опару не роблять. Змішують все і чекають, коли тісто підросте. На пресованих дріжджах перемішують дріжджі, цукор, теплу воду і чекають розчинення компонентів, а потім всипають 5 ст.л. борошна.

Сіль. Про неї окрема історія. Вона не дає піднятись пишному тісту. Так відбувається, бо сіль гальмує процес бродіння. Опара погана підіймається. Сіль рекомендується додавати пізніше разом з борошном.

Опара має постояти в теплому місці протягом 20 хвилин. Вона підросте, покриється бульбашками. Після цього можна додавати олію та просіяне борошно, сіль. Далі треба все замішати. Спочатку це роблять ложкою, а потім руками. В процесі вимішування тісто має перестати липнути до рук. Але довго це не роблять.

З готового тіста формують шар, кладуть в ємність та накривають харчовою плівкою. Лишають постояти протягом години у теплі.

Запам’ятайте, біляші люблять велику кількість олії. Якщо їх не поливати нею в процесі смаження, вони вийдуть сухими. Готуйте біляші правильно, тоді все буде виходити смачно.

Помилка може дорого коштувати! Які страви не можна готувати в алюмінієвому посуді

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:38

Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...

Щоб не накликати біду! Які речі потрібно встигнути викинути з оселі до Нового 2025 року

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:30

Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...