Якщо ви стерилізуєте банки класичним способом, настав час для змін. Виявляється, стерилізувати банки можна не лише на плиті, передають Патріоти України.
Один із способів — у мікрохвильовій печі. "Главред" розповідає про два різні методи стерилізації. Спробуємо?
У цілі, попередньо вимиті ємності налийте по 50-100 мл води. Потім помістіть банки в мікрохвильову піч так, щоб їх стінки не стикалися.
Щільно закрийте дверцята, виставте потужність 600-800 Ватт і увімкніть мікрохвильову піч. Дочекайтеся моменту, коли вода в банках почне кипіти, зачекайте кілька хвилин і відключайте прилад. Відкрийте мікрохвильову піч і зачекайте 30 секунд.
Використовуючи сухий рушник, дістаньте банки. Посуд тримайте двома руками за стінки, а не за горло. Якщо після стерилізації в банках залишилася вода, негайно вилийте її. Переверніть стерильний скляний посуд шийкою вниз і поставте на сухий відріз тканини.
Такий метод називається сухим методом умовно. Вода тут є, але не в самих банках, а в склянці, яку потрібно помістити в центр мікрохвильової печі.
Для стерилізації сухим методом:
Як тільки в склянці залишиться зовсім небагато рідини, вимкніть піч, залиште банки в печі на кілька хвилин, щоб вони злегка охолонули, а потім дістаньте за допомогою прихваток або рушника. Прикрийте ємності стерильними кришками або поставте на чистий сухий рушник шийкою вниз.
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...
Харчування відіграє ключову роль не лише у фізичному здоров’ї, а й у стані нашого мозку. Наукові дослідження показують, що певні продукти можуть підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера та погіршувати когнітивні функції, передають Патріоти Україн...