Перше підживлення розсади після висадки у відкритий грунт - проведіть зараз і готуйте відра для томатів та перцю (відео)

Місяць травень впевнено підходить до літа, і багато дачників та городників вже встигли висадити розсаду або в теплицю, або у відкритий ґрунт, передають Патріоти України.

І тепер, звичайно, потрібно задуматися про перше підживлення. Усі рослини після висадки на постійне місце відчувають стрес. І насамперед їх усі сили спрямовані на те, щоби наростити кореневу масу, кореневу систему. Тому дуже важливо вперше підгодувати їх комплексними добривами із високим вмістом фосфору. Не менш важливі і бор, і цинк, і марганець, і мідь, й інші мікроелементи.

Все це можна отримувати з магазинних добрив, але всю перевагу варто віддати органічним добривам, радять автори youtube-каналу «Вдалині від міста». Перше підживлення томатів, перцю, баклажан та іншої розсади вони рекомендують проводити приблизно через 10 днів після висадки розсади в теплиці або відкритому грунті.

Одним з кращих і найбагатших органічних добрив вони вважають кісткове борошно, яке порівняно недороге і безпечне. Для приготування такого підживлення 0,5 кг порошку розводяться і розмішуються в 10 л гарячої води. Після цього розчин потрібно наполягати протягом доби, а потім додати до нього 20 літрів води. Цим розчином і поливати з розрахунку 1 літр під кущ.

Можна використати сухий порошок. Під картоплю, томати, перець, баклажани та інші овочеві культури. Кісткове борошно можна вносити або восени під перекопування — склянку на 1 кв. м, або навесні за два тижні до посадки. Докладніше про запропонований метод підживлення дивіться у відео авторів каналу.

Закопайте одну пігулку під томати, і вони рясно заплодоносять, а плоди не гнитимуть (відео)

вівторок, 28 червень 2022, 17:22

Кальцій - важливий вітамін, що забезпечує міцність кісток та зубів людини. Однак він необхідний і рослинам, зокрема, томатам, адже при його нестачі проявляється небезпечна вершинна гнилизна (це можливо, наприклад, у такі посушливі дні, як зараз), перед...

Як зварити буряк швидко за 10 хвилин: ТОП-3 рецепти для кожної господині

вівторок, 28 червень 2022, 16:59

Літо - час свіжих овочів. У раціоні кожного українця обов'язково має бути буряк. Цей корисний овоч багатий усіма вітамінами, які необхідні для кожного, передають Патріоти України. Вам потрібно:. Горіхи подрібнити в дрібну крихту блендером. Відварний бу...