Місяць травень впевнено підходить до літа, і багато дачників та городників вже встигли висадити розсаду або в теплицю, або у відкритий ґрунт, передають Патріоти України.
І тепер, звичайно, потрібно задуматися про перше підживлення. Усі рослини після висадки на постійне місце відчувають стрес. І насамперед їх усі сили спрямовані на те, щоби наростити кореневу масу, кореневу систему. Тому дуже важливо вперше підгодувати їх комплексними добривами із високим вмістом фосфору. Не менш важливі і бор, і цинк, і марганець, і мідь, й інші мікроелементи.
Все це можна отримувати з магазинних добрив, але всю перевагу варто віддати органічним добривам, радять автори youtube-каналу «Вдалині від міста». Перше підживлення томатів, перцю, баклажан та іншої розсади вони рекомендують проводити приблизно через 10 днів після висадки розсади в теплиці або відкритому грунті.
Одним з кращих і найбагатших органічних добрив вони вважають кісткове борошно, яке порівняно недороге і безпечне. Для приготування такого підживлення 0,5 кг порошку розводяться і розмішуються в 10 л гарячої води. Після цього розчин потрібно наполягати протягом доби, а потім додати до нього 20 літрів води. Цим розчином і поливати з розрахунку 1 літр під кущ.
Можна використати сухий порошок. Під картоплю, томати, перець, баклажани та інші овочеві культури. Кісткове борошно можна вносити або восени під перекопування — склянку на 1 кв. м, або навесні за два тижні до посадки. Докладніше про запропонований метод підживлення дивіться у відео авторів каналу.
Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...
Якщо ви хоча б раз готували бульйон з м'ясом, ви помічали, що на поверхні води з'являється пінка. Одні її знімають, інші залишають як є. Тож давайте розбиратися, чи потрібно прибирати пінку з м'яса під час варіння, передають Патріоти України з посиланн...