Перше підживлення розсади після висадки у відкритий грунт - проведіть зараз і готуйте відра для томатів та перцю (відео)

Місяць травень впевнено підходить до літа, і багато дачників та городників вже встигли висадити розсаду або в теплицю, або у відкритий ґрунт, передають Патріоти України.

І тепер, звичайно, потрібно задуматися про перше підживлення. Усі рослини після висадки на постійне місце відчувають стрес. І насамперед їх усі сили спрямовані на те, щоби наростити кореневу масу, кореневу систему. Тому дуже важливо вперше підгодувати їх комплексними добривами із високим вмістом фосфору. Не менш важливі і бор, і цинк, і марганець, і мідь, й інші мікроелементи.

Все це можна отримувати з магазинних добрив, але всю перевагу варто віддати органічним добривам, радять автори youtube-каналу «Вдалині від міста». Перше підживлення томатів, перцю, баклажан та іншої розсади вони рекомендують проводити приблизно через 10 днів після висадки розсади в теплиці або відкритому грунті.

Одним з кращих і найбагатших органічних добрив вони вважають кісткове борошно, яке порівняно недороге і безпечне. Для приготування такого підживлення 0,5 кг порошку розводяться і розмішуються в 10 л гарячої води. Після цього розчин потрібно наполягати протягом доби, а потім додати до нього 20 літрів води. Цим розчином і поливати з розрахунку 1 літр під кущ.

Можна використати сухий порошок. Під картоплю, томати, перець, баклажани та інші овочеві культури. Кісткове борошно можна вносити або восени під перекопування — склянку на 1 кв. м, або навесні за два тижні до посадки. Докладніше про запропонований метод підживлення дивіться у відео авторів каналу.

Запам'ятайте ці небезпечні дати! Коли будуть магнітні бурі в червні 2023 року

неділя, 28 травень 2023, 6:30

Червень одразу розпочнеться зі спалахів на Сонці. І протягом усього першого літнього місяця буде кілька магнітних бур різної інтенсивності, які впливатимуть на самопочуття українців, передають Патріоти України. В такі дні всі можуть відчувати втому, си...

Городникам на замітку! ТОП-3 хитрощі для отримання величезного врожаю кабачків

неділя, 28 травень 2023, 6:10

Кабачки не входять до вибагливих городніх культур. Для отримання рясного врожаю достатньо дотримуватися лише основних правил догляду за рослиною, передають Патріоти України. Потрібно вносити певні добрива та враховувати нюанси поливу. Крім того, бажано...