Плита довго сяятиме чистотою: Що зробити, щоб жир не прилипав

Через тривале приготування їжі на плиті зазвичай утворюється нагар. Сліди соусів, жиру або шматочки їжі, що пригоріли, легко зникнуть, якщо скористатися простим домашнім засобом для миття, передають Патріоти України.

Цей метод миття плити особливо стане в пригоді тим, хто щодня багато готує. Для очищення поверхні від жиру та бруду рекомендують використовувати суміш коли та засобу для миття посуду.

Змішайте колу з рідиною для миття посуду у пропорції 1:2. За допомогою м’якої ганчірки розподіліть отриманий продукт поверхнею плити. Засіб швидко впорається з жиром та найстійкішими забрудненнями. За кілька хвилин ваша плита буде як нова.

Також плиту можна вимити такими натуральними засобами:

  • розчин оцту з водою;
  • суміш харчової соди із теплою водою;
  • лимонна кислота.

Щоб ефект після чищення зберігся надовго і бруд не так швидко прилипав до поверхні плити, відполіруйте її. Для цього підійде вазелін. Потрібно дати охолонути плиті, а потім натерти поверхню маззю. Через 15 хвилин надлишки засобу потрібно видалити серветкою. Завдяки цій хитрості жир не так сильно прилипатиме до поверхні плити.

Городникам на замітку! Обробіть картоплю цим розчином - ізабудете про колорадських жуків

вівторок, 16 квітень 2024, 18:44

Найкращі народні засоби для обробки картоплі від шкідників та хвороб: поради досвідчених городників, передають Патріоти України. Щоб шкідники трималися подалі від грядки з картоплею, її слід обробити перед висаджуванням цими засобами. Тоді влітку можна...

Треба лише кілька хвилин! Психологічний тест у картинці дасть відповідь на питання, яке вас найбільше хвилює

вівторок, 16 квітень 2024, 18:12

Цей психологічний тест допоможе розібратися у проблемах, які зараз вас хвилюють найбільше. Оберіть картинку, а вона дасть відповідь на усі питання, передають Патріоти України. Проблема насправді серйозніша, ніж здається на перший погляд. Можливо, рішен...