Як випрати куртку на синтепоні, щоб він не збився, як розправити синтепон після прання, передають Патріоти України.
Куртки, як і будь-який верхній одяг із синтепоновим утеплювачем, призначений для осінньої погоди та холодних зимових днів, привабливий завдяки своїм експлуатаційним характеристикам - він легкий, ефективно утримує тепло, не обмежує рухи, добре носиться.
Серед переваг синтепонового утеплювача можна відзначити і його здатність зберігати форму, навіть після деформації він відновлюється.
Догляд за верхнім одягом із синтепоном не вимагає занадто багато зусиль, але важливо дотримуватися правил прання та сушіння.
Під час прання одягу з синтепоновим утеплювачем в пральній машині, існує певний ризик, що можна пошкодити не лише сам утеплювач, але й тканину, з якої зроблена куртка.
Важливо зазначити, що для деяких видів верхнього одягу, таких, що мають мембрану, натуральне хутро, вовну або натуральну шкіру, прання в машинці часто не рекомендується, бо це може спричинити усадку або деформацію матеріалів.
У інших випадках, куртки з синтепоном можна і навіть слід прати в пральній машині.
Після закінчення циклу прання важливо віджати куртку вручну, обережно і поетапно, не розтягуючи куртку.
Покладіть виріб на горизонтальну поверхню так, щоб утеплювач не збивався вниз. Коли куртка буде вже практично суха, її можна повісити на плічка.
Можна завернути одяг у махровий рушник, який буде вбирати вологу.
Якщо помітите, що деякі ділянки утеплювача збилися, їх можна обережно вирівняти руками. Потім виріб слід струсити. Дотримання цих порад допоможе вам зберегти вашу куртку чистою та у відмінному стані.
Коли синтепон у вашій куртці зіб'ється, це може призвести до втрати майже 95% її теплоізоляційних властивостей, до втрати форми, що зробить куртку непридатною для носіння.
Але не потрібно викидати куртку та купувати замість неї нову, можна спробувати відновити якість та властивості одягу.
Як це зробити?
Куртку потрібно випрати в пральній машині на найбільш делікатному режимі бех мийних засобів, але з заздалегідь намоченими тенісними м'ячами або зі спеціальними гумовими кульками. Ключову роль в цьому методі відіграють м'ячики, які допомагають розподілити синтепон по всьому виробу. Після прання потрібно активно струсити куртку і висушити її горизонтально на свіжому повітрі.
Найзручніше це робити, якщо повісити куртку на плечиках. Перед цим потрібно застебнути всі блискавки та защіпки, а потім вивернути виріб навиворіт, щоб уникнути деформації.
Потрібно пройтися пилососом на середній потужності трубкою, без щітки по "порожнім місцям виробу Рекомендуємо приділити особливу увагу зонам коміра, кишень, пояси та рукавів. Після обробки, виріб необхідно залишити досихати на рівній поверхні.
Буває, що після прання улюблені джинси сідають і вже не сидять так, як вам би того хотілося. Не варто поспішати до ательє чи витрачати кошти на нову річ. Існують способи розтягнути джинси в ширину та довжину. Як це зробити - читайте в матеріалі ТСН.ua,...
Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...