Психологічний тест: Виберіть десерт - і дізнайтеся про таємну сторону своєї підсвідомості

Практикуючі психологи склали тест. Виберіть одну з картинок і прочитайте опис нижче, передають Патріоти України.

Якщо ви вибрали круасан

Ви добропорядна людина з купою друзів і знайомих, але ледача. Ви цілком можете добитися великих успіхів в цьому житті, але ваші лінощі не дозволяють вам цього, оскільки ви віддасте перевагу легкій роботі, нехай з невеликою зарплатою, спробам досягти чогось більшого.

Якщо ви вибрали чізкейк

З одного боку, ви мудра людина, якій є що сказати практично з будь-якого питання. З іншого боку, через те, що до вас постійно звертаються люди за порадами, у вас розвинулася гординя. Ви вважаєте себе куди краще за інших, і це відвертає від вас самих близьких.

Якщо ви вибрали тістечко “Медовик”

Ви людина з багатою уявою, проте в цьому є як плюс, так і мінус. Ви часто проводите час в своєму світі фантазій, і в даний заглядаєте зрідка. Через це вас часом звинувачують в тому, що ви літаєте в хмарах.

Якщо ви вибрали торт “Наполеон”

Ви амбітна людина, яка хоче домогтися в житті багато чого. Ви ставите перед собою складні завдання і відчуваєте азарт, коли вирішуєте їх. Часом ви, однак, занадто захоплюєтеся і перестаєте помічати оточуючих вас людей, бачачи в них лише суперників і сходинки по своїм кар’єрним сходам. Через це у вас можуть бути проблеми з друзями.

От у чому секрет! Як смажити шашлик, щоб він вийшов соковитим

четвер, 25 квітень 2024, 7:56

Найчастіше люди готують шашлик, особливо не замислюючись над способом його маринування та тим, як смажити м’ясо в подальшому. Проте, кожен етап приготування шашлику грає особливу роль у формуванні його кінцевого смаку, передають Патріоти України. Саме ...

Точність здивує! Цей тест у картинці визначить стихію вашої душі

четвер, 25 квітень 2024, 7:08

Часто ми самі не можемо зрозуміти, як ми почуваємося на рівні підсвідомості та що діється в душі. Пропонуємо дізнатися відповідь на важливе запитання: що керує вами - гармонія чи хаос, передають Патріоти України. Психологічний тест у картинці визначить...