Психологічний тест: Виберіть вазу на картинці - і зрозумієте важливі істини

Психологи США розробили тест, який з неймовірною точністю визначає домінуючі риси особистості. Дивіться на картинку 5 секунд, потім закрийте очі, передають Патріоти України. Яка ваза одразу постала перед вашими очима? Дізнайтесь, що означає ваш вибір:

Ваза 1

Цей вибір підходить чуйним людям. Ніхто не сумнівається у щирості ваших дій. Ви ніколи не відмовляєте у допомозі нужденним, завжди подаєте милостиню на вулиці і годуєте бездомних тварин. Ви маєте велике гаряче серце, яке може полюбити весь світ.

Ваза 2

Ви оптиміст із голови до п’ят. Ніщо не може зіпсувати вам настрій чи викликати депресію. Легке ставлення до життя і вміння іноді повністю ігнорувати проблеми, що накопичилися, допомагають дивитися на світ позитивно і швидко забувати про невдачі. Ви часто посміхаєтеся і своїм веселим, дзвінким сміхом заражаєте оточуючих людей.

Ваза 3

Ви наївна і довірлива людина, яка судить людей по собі і тому ніколи не чекає каверзи. Навіть якщо ви виявите зраду близької вам людини, ви швидко вибачите коханого і дасте йому другий шанс. А потім третій, четвертий і таке інше. Ви не вірите в поганих людей, тому що впевнені, що всі злі дії спровоковані ситуаціями, що склалися, або форс-мажорними обставинами.

Ваза 4

Невідповідність вашого характеру провокує вічну внутрішню боротьбу між любов’ю до спокійного життя та бажанням підкорити весь світ. Ваші мрії часто виключають одне одного. Ви хочете все й одразу. Ви блискавично змінюєте свою думку і ніяк не можете досягти гармонії із собою.

Буде ідеально гострим - простий спосіб, щоб заточити ніж у м'ясорубці

вівторок, 26 вересень 2023, 18:59

Часто господині перемелюють м'ясо у фарш самостійно. Але для цього потрібна гостра м'ясорубка, передають Патріоти України. Заточити ніж в м'ясорубці можна і самостійно за допомогою підручних засобів. Щоб зробити це, вам знадобиться лише шматок дрібнозе...

Жир сам відпаде! Як легко видалити жирний наліт на кухні з фасадів та інших поверхонь

вівторок, 26 вересень 2023, 16:50

Липкий жирний наліт - це проблема, з якою зіштовхуються всі господині будинків та квартир. Він накопичується на плитах, стільницях, витяжках, меблях та інших поверхнях. Але не варто перейматися, оскільки є безліч народних засобів, які легко впораються ...