Психологічний тест за картинкою: Побачене першим розповість, чого вам зараз не вистачає в житті

Уважно подивіться на картинку, що складається з кількох деталей. Те, що ви побачите першим, це і є результатом тесту, передають Патріоти України.

1. Дерево

Якщо ви побачили дерево, ви спокійна і врівноважена людина. Ви прагнете затишного сімейного кола. Вам важливий комфорт, який ви створили довкола себе. Єдине, чого вам зараз не вистачає у житті – стабільності. Це може стосуватися фінансової сфери життя чи кохання.

2. Жінка

Якщо ви побачили жінку, це говорить про вас, як про творчу, енергійну та активну людину. Ви дружня і весела людина, яка завжди підтримає та допоможе. Однак зараз вам у житті не вистачає спокою – подумайте, чи ви не втомилися від постійного шуму.

3. Чоловік

Якщо ви побачили чоловіка, ви – амбітний кар’єрист. Ви обертаєтеся навколо робочих справ та фінансових схем. Цінуєте свій час, але не цінуєте ресурси. Вам не вистачає відпочинку та близької людини поряд. Згадайте: коли востаннє йшли у відпустку? Саме час зробити це.

Це така смакота! Два несподівані продукти, які урізноманітнять вінегрет

субота, 20 квітень 2024, 21:10

Два простих інгредієнтів допоможуть надати звичній страві нового смаку, який оцінять шанувальники вінегрету. Цей салат вважається одним із найкорисніших і поживних, тому готують його досить часто, у тому числі для святкового столу. Особливо смачний він...

От у чому секрет! Що додати до дерунів, щоб вони не вбирали багато олії при смаженні

субота, 20 квітень 2024, 17:09

Дерун - національна українська страва. У місті Коростень щорічно проводиться Міжнародний фестиваль деруна, та є пам’ятник цій чудовій страві. Та, певно, не знайдеться українця, який би не любив ласувати картопляними оладками, передають Патріоти Україн...