Для городніх культур спека стає справжнім випробуванням. Особливо страждають огірки, адже через таку погоду на рослині можуть з'являтися пустоцвіти. Щоб цього уникнути, слід звернути увагу на підживлення, передають Патріоти України.
Найважливішим елементом, який потрібен огіркам, щоб справитися зі стресом, вважається калій. Саме він відіграє у зростанні і правильному розвитку рослини особливу роль, адже бере участь у різноманітних фізіологічних процесах, в тому числі регулюванні водного балансу, синтезі вуглеводів та активації ферментів.
Сильна спека — це стресова умова для огірків, а тому в цей період саме калій допоможе рослині утримувати вологу, протистояти всім негативним наслідкам високої температури повітря.
Городники рекомендують використовувати у спекотну погоду такий розчин для підживлення огірків: на 10 л води додати 1 ст. ложку сульфату калію. Добре перемішайте і можете підливати огірки під корінь. Цього об'єму вистачить на 5 кущів, оскільки під кожну рослину потрібно приблизно 2 л добрива.
Підживлення калієм в літню спеку рекомендовано проводити раз на 7-10 днів. Хоча тут також важливо стежити за станом самої рослини. Найкраще підживлювати рано вранці чи ввечері, коли сонце вже менш активне.
Звичайно, не слід забувати і про інші важливі нюанси догляду за огірками. Зокрема, потрібно провести мульчування, щоб зберегти вологу в коренях. Також важливо проводити регулярне і достатнє поливання. Не забувайте й про інші елементи живлення. Огірки полюбляють фосфор та азот.
Досвідчені автомобілісти, які раніше розповіли, чи варто їздити на перекачаних шинах, порадили дуже корисну звичку: щоразу з’їдати дольку лимона перед тим, як сісти за кермо, пише Arguments.kyiv.ua, передають Патріоти України. Особливо це актуально пер...
Багато з нас не уявляють ранку без чашки кави, адже кофеїн — це перевірений спосіб прокинутися та зібратися з думками. Але чи знали ви, що зелений чай — це також джерело кофеїну, але м’якого, з делікатною дією та користю для здоров’я, передають Патріот...