Розмажте це по тарілці - і мурах на дачі більше не буде: рецепт "пекельної" суміші

Мурахи можуть завдати чимало неприємностей садівникам та овочівникам. Вони приходять на ділянку надовго, будують мурашник і утворюють колонію. Тоді дерева та саджанці треба рятувати, передають Патріоти України.

Автори сайту «Моя дача. Сад та город» розповіли старий перевірений спосіб, як назавжди позбутися мурах. Спосіб є абсолютно безпечним для здоров'я.

Виявляється, мурашки — жахливі ласуни. Потрібно взяти трохи варення (наприклад пів стакана), пів чайної ложки борної кислоти та чайну ложку дріжджів.

Дріжджі рівномірно перемішати з варенням та кислотою, розмазати по плоскій тарілці й поставити в тих місцях, де найчастіше спостерігаються ці комахи.

Через короткий час комахи загинуть, тому що дріжджі та борна кислота для мурахів — то смерть. Вже через 1−3 тижні про мурах можна забути зовсім.

Що робити, щоб собака не витоптувала і не копалася в клумбах

вівторок, 16 серпень 2022, 18:13

Собаки - особливо допитливий тип тварин, і багато здійснюваних ними дій продиктовані носом, передають Патріоти України. Проблема у господаря виникає, коли собака проводить час в домашньому саду, де виділені клумби, можливо, навіть з красивими рослинами...

А ви це знали? ТОП-6 речей, які не можна зберігати в гаманці

вівторок, 16 серпень 2022, 17:12

Гаманець – особлива річ, у якій можна знайти купу зайвих речей. Аби водилися гроші, у гаманці має бути порядок, передають Патріоти України. Наприклад, там не можна зберігати щонайменше 6 речей:. Записки з пін-кодами та паролями,. Запасні ключі,. Докуме...