Обробні дошки використовуються практично в кожній кухні і є важливим інструментом для приготування їжі. Однак через постійний контакт із різними продуктами, вони можуть стати джерелом бактерій і запахів, передають Патріоти України.
Використання натуральних засобів для їхнього очищення не тільки безпечне для здоров'я, а й ефективно видаляє забруднення, пише Delfi. Прості засоби, якими користуються наші бабусі:
1. Оцет.
Оцет — чудовий дезінфектор. Змішайте рівні частини оцту і води та розпиліть на дошку. Залиште на кілька хвилин, потім ретельно протріть і висушіть.
2. Лимон.
Лимон не тільки видаляє запахи, а й має антибактеріальні властивості. Просто натріть обробну дошку половинкою лимона, залиште на кілька хвилин, потім обполосніть і висушіть.
3. Сода.
Харчова сода чудово підходить для видалення наполегливих плям. Насипте соду на дошку, злегка намочіть і потріть, використовуючи щітку або губку. Потім ретельно промийте.
4. Сіль і лимон.
Сіль у поєднанні з лимоном ефективно очищає і дезодорує дошку. Посипте дошку сіллю і потріть половинкою лимона. Після очищення обполосніть дошку водою.
5. Перекис водню.
Перекис водню має відбілювальні та дезінфікуючі властивості. Нанесіть трохи перекису на дошку, залиште на кілька хвилин, а потім протріть вологою ганчіркою.
Ці засоби доступні, екологічні та безпечні для використання, що робить їх чудовим вибором для турботи про чистоту в будинку.
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...
Якщо у вас не має алергії, кисломолочні продукти, особливо кефір та йогурт, можуть бути корисними для кишківника. А при непереносності лактози також є шанс знайти альтернативу, але краще попередньо проконсультуватися з гастроентерологом, передають Патр...