Що потрібно додати у воду щоб макарони не злипалися - кращий спосіб на всі часи!

Макаронні вироби швидко готуються і досить приємні на смак. Однак якщо зварити їх неправильно - можна зіпсувати продукт. Далі розповімо про головні правила приготування цього продукту, передають Патріоти України.

Коли треба кидати макарони у воду - одне з головних питань

Для того, щоб зварити макарони - необхідно поставити каструлю з водою на великий вогонь і довести до кипіння. Тільки після цього опускати в неї макарони. Робити так потрібно тому що якщо опустити макарони в холодну або прохолодну воду - вони злипнуться. Це перше правило. Також важливо знати, що після додавання макаронів в воду - їх потрібно відразу перемішати.

Що потрібно додати в воду щоб макарони не злипалися - необхідний захід

Як правило, найбільшою проблемою в приготуванні макаронів вважається те, що вони злипаються. Для того, щоб так не відбувалося - є секрет: необхідно додати в воду кілька ложок рослинного масла і перемішати в ній макарони, які варяться. Коли вода закипить знову - зменшіть вогонь.

Скільки варити макарони - час має значення

Існує дуже багато різних видів макаронів, вони відрізняються сортом і борошном, з якого зроблені. Саме від цього залежить час приготування. Як правило, виробник кожної марки вказує на упаковці оптимальний час для приготування саме цього виду макаронів. Однак також необхідно запам'ятати, в середньому макарони потрібно варити близько 7-10 хвилин. Цього часу як правило достатньо для того, щоб вони вийшли в міру м'якими і приємними на смак.

Джерело: Главред

Виберіть метелика, який вам подобається, - та дізнайтеся приховані риси своєї особистості

неділя, 1 жовтень 2023, 21:10

Виберіть метелика на картинці і дізнайтеся щось нове про себе, передають Патріоти України. Метелики — живі символи свободи та краси. Багато художників використовували їх у своїх творах як натхнення, і через їх символізм свободи та уособленням краси при...

30 грамiв горіхів творять дива: Чим корисний для організму цей дивовижний продукт

неділя, 1 жовтень 2023, 17:44

Горіхи - надзвичайно корисний для організму продукт, особливо волоські, як найпоширеніші в наших краях. Щоправда, багато їсти їх не слiд через велику калорійність - 30 грам цілком достатньо, радить кардіолог Наталія Циганкова, передають Патріоти Україн...