Швидкість Wi-Fi вдома одразу зросте - швидкі налаштування для якісного інтернету

Швидкість інтернету визначається швидкістю передачі даних за одну секунду. Це залежить не тільки від провайдера, тарифу, віддаленості від основного сервера, а й від того, що роутер налаштований не найкращим чином, передають Патріоти України.

Але можна збільшити швидкість самостійно, налаштувавши лише деякі функції. OBOZREVATEL допоможе впоратись з цим.

Зміна частоти

Wi-Fi роутер надсилає інформацію на пристрої через частоти і змінює діапазон швидкості з 2,4 ГГц на 5 ГГц. Щоб пришвидшити передачу даних, введіть IP-адресу свого маршрутизатора в браузері, потім перейдіть до налаштувань бездротової мережі та оберіть зі списку 802.11 N.

Пароль

Часто люди ставлять легкі паролі, про які дізнаються інші. Через навантаження багатьох пристроїв на систему, швидкість інтернету знижується. Тому варто придумати складний пароль, щоб цього уникнути.

Пріоритет пристроїв

Деякі роутери дозоляють визначити пріоритети, тобто самі обирають гаджети, які отримають доступ до інтернету, коли він перевантажений. Це дозволить вам підтримувати швидкість передачі даних на тому пристрої, яким ви найчастіше користуєтесь.

В деяких моделях є навіть функція якості обслуговування, яка дозволяє обирати програми, що завжди мають бути підключені до інтернету. Наприклад, можете встановити пріоритет для відео дзвінків або від'єднати інші програми.

До них краще не торкатися руками: ТОП-5 найбрудніших місць у літаку

четвер, 7 грудень 2023, 8:30

У світі мільйон літаків виконують рейси, інколи практично без зупинки. І хоча спеціальні бригади прибиральників роблять все можливе, щоб почистити кожне сидіння до прибуття наступних пасажирів, іноді речі можуть бути упущені або залишатися трохи брудни...

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...