Швидкість Wi-Fi вдома одразу зросте - швидкі налаштування для якісного інтернету

Швидкість інтернету визначається швидкістю передачі даних за одну секунду. Це залежить не тільки від провайдера, тарифу, віддаленості від основного сервера, а й від того, що роутер налаштований не найкращим чином, передають Патріоти України.

Але можна збільшити швидкість самостійно, налаштувавши лише деякі функції. OBOZREVATEL допоможе впоратись з цим.

Зміна частоти

Wi-Fi роутер надсилає інформацію на пристрої через частоти і змінює діапазон швидкості з 2,4 ГГц на 5 ГГц. Щоб пришвидшити передачу даних, введіть IP-адресу свого маршрутизатора в браузері, потім перейдіть до налаштувань бездротової мережі та оберіть зі списку 802.11 N.

Пароль

Часто люди ставлять легкі паролі, про які дізнаються інші. Через навантаження багатьох пристроїв на систему, швидкість інтернету знижується. Тому варто придумати складний пароль, щоб цього уникнути.

Пріоритет пристроїв

Деякі роутери дозоляють визначити пріоритети, тобто самі обирають гаджети, які отримають доступ до інтернету, коли він перевантажений. Це дозволить вам підтримувати швидкість передачі даних на тому пристрої, яким ви найчастіше користуєтесь.

В деяких моделях є навіть функція якості обслуговування, яка дозволяє обирати програми, що завжди мають бути підключені до інтернету. Наприклад, можете встановити пріоритет для відео дзвінків або від'єднати інші програми.

Психологічний тест: Визначаємо, ким ви працювали у минулому житті

понеділок, 20 травень 2024, 9:12

Не можна заперечувати, що діяльність, з якою ми себе пов'язуємо, визначає і веде все наше життя, а також змінює нас самих. Тому все-таки обирати майбутню роботу потрібно з розумом і, головне, керуючись тим, що говорить ваше серце. . Пропонуємо вам дізн...

Перевірте себе! Наївність чи скептицизм: Тест у картинці визначить, наскільки ви довірливі

понеділок, 20 травень 2024, 8:12

Цей швидкий тест розроблений, щоб допомогти вам дізнатися більше про власну особистість в соціальному контексті. Все, що вам потрібно зробити, це подивитися на картинку. Ця психологічна вправа використовує принцип аналізу на основі сприйняття, щоб вияв...