Після того, як у вазонах, ящиках і стаканчиках з’являються перші сходи майбутньої овочевої розсади, дачники полегшено зітхають і починають замислюватися про підживлення, передають Патріоти України.
Добре, якщо є запас добрив у домашній коморі. А якщо все закінчилося і тягнути з підгодівлею не можна, можна взяти спеції.
Дачники кажуть, що подібними властивостями вирізняється куркума. Ось як її можна використати на імпровізованому городі. Наприклад, мелену куркуму можна внести у ґрунт просто у сухому вигляді, але це робити краще до проведення посівної. Коли з’явилися сходи, краще готувати розчин.
Рецепт 1
На 1 літр теплої води, що відстоялася, візьміть 2 чайні ложки меленої куркуми, перемішайте і додайте 10 мл молока. Розчин рекомендований для розсади томатів та огірків. Вносити його можна протягом двох тижнів.
Рецепт 2
За допомогою куркуми можна оздоровити ґрунт, особливо якщо виникла загроза перезволоження ґрунту, коли зайва волога може завдати лише шкоди. І тут куркуму вносять у сухому вигляді рівним шаром між сходами землі. Спеція допоможе уникнути появи комах-шкідників, а заразом послужить як добриво.
Краса починається зсередини — це не просто влучний вираз, а науково доведений факт. Стан шкіри, волосся, нігтів, як і всього організму залежить від того, що ми їмо. Адже збалансоване харчування, яке містить вітаміни, мінерали та інші корисні речовини, ...
Серед особливостей інтелекту, які ми часто приписуємо котам, є така негативна риса, як мстивість. Люди нерідко вважають, що пухнасті тваринки здатні запам’ятовувати, хто приніс їм негативні емоції, формувати до них почуття образи і відповідати їм взаєм...