Щоб приготувати смачнезну смажену картоплю потрібно знати деякі хитрощі та рекомендації професійних кухарів, передають Патріоти України.
Виявляється, не вся картопля однаково добре підходить для смаження. Найкраще вибирати червоні сорти картоплі. Чим менше у конкретному сорті крохмалю – тим краще. Чим більше крохмалю, тим сильніше картопля розварюється та розвалюється.
Крохмалиста ж картопля ідеально підійде, наприклад, для дерунів.
Якщо все ж таки використовуєте для смаження білу або жовту картоплю, замочіть її у воді на 15 хвилин, щоб крохмаль вийшов.
Після нарізки картопляні часточки потрібно промокнути паперовим рушником, щоб позбутися зайвої вологи. Так картопля саме смажитиметься, а не тушкуватиметься. До того ж, олія чи жир( дивлячись на чому ви полюбляєте смажити картоплю) не буде так сильно бризкати на всі боки.
Смажимо картопля в розігрітій рослинній олії, а в кінці додаємо вершкове масло. Так страва буде смачнішою і ароматнішою!
Або ж обсмажте картоплю на салі, шкварки і картопля в тандемі – це нереально смачно!
Перчити і солити картоплю потрібно наприкінці смаження. До речі, картопляноге пюре це також стосується.
Ще наприкінці смаження можна посипати картоплю меленим сухим часником або додати один свіжий розчавлений зубчик. Для аромату та смаку. Додати також зелень за бажанням.
З огляду на те, що справжнє весняне тепло та сонячна погода все ж повернулися, ми все частіше помічаємо і надокучливих комах, які прийшли разом з ними, – мух, передають Патріоти України. Але є хитрий трюк, щоб не дати мухам залітати у ваш дім, який нас...
Якщо ви полюбляєте печінку, приготуйте її за цим рецептом, має сподобатись всім домочадцям, передають Патріоти України. Продукти:. Покрокове приготування