Це така смакота! Повітряний крем-десерт за 5 хвилин - ніжний, вершковий і дуже легкий!

Якщо ви де-небудь пробували або навіть самі готували баварський крем, напевно, пам’ятаєте його смак. Чарівний вершковий крем желеподібної консистенції добрий вже сам по собі, а ще відкриває величезний простір для кулінарної фантазії, передають Патріоти України.

Його можна використовувати для створення багатошарових тістечок, як начинку для млинців і тарталеток, а також для змазування тортів…

Біда в тому, що цей найвишуканіший смаколик досить калорійний, оскыльки рецептурою передбачене використання жирних вершків, молока, яєць … Наша редакція поспішає запропонувати дієтичний рецепт крем-десерту. Цей баварський крем дозволяється їсти навіть тим, хто стежить за вагою. За смаком – чудова річ

Інгредієнти:

  • Молоко – 1,5 скл.
  • Цукор – за смаком
  • Яєчний жовток – 3 шт.
  • Сметана – 300 мл
  • Вода – 4 ст. л.
  • Ванільний екстракт – 1 ч. л.
  • Желатин – 1 ст. л.

Приготування:

  1. Розітріть жовтки з цукром і поставте на слабкий вогонь. Тонкою цівкою влийте молоко і прогрівайте протягом 10 хвилин при постійному помішуванні. До кипіння не доводьте! Зніміть з плити.
  2. Збийте нежирну сметану або йогурт без наповнювачів з ванільним екстрактом.
  3. Замочіть (розчиніть) желатин згідно з інструкцією на упаковці. Влийте желатин в молочно-яєчну суміш, перемішайте, залиште остигати при кімнатній температурі.
  4. Додайте збиту сметану або сир, ще раз ретельно перемішайте і розкладіть по креманках. Помістіть в холодильник для застигання.

І дорослі, і малята будуть в захваті від цього повітряного, пористого десерту! Консистенція готового десерту багато в чому визначається кількістю желатину. Покладіть трохи більше – отримаєте практично Панакота, трохи менше – отримаєте десерт, по консистенції наближений до морозива. Сміливо діліться рецептом з друзями, вони будуть вдячні!

Це може здивувати! Учені з’ясували, як насправді гаджети впливають на сон

неділя, 6 квітень 2025, 18:10

Учені з’ясували, що звичка користуватися ґаджетами перед сном і одразу після значно збільшує ризик безсоння і скорочує тривалість сну, передають Патріоти України. У дослідженні, що охопило понад 45 000 молодих людей у Норвегії, було виявлено, що кожна ...

Де сидіти в машині, щоб вижити в разі ДТП - дієві поради

неділя, 6 квітень 2025, 7:22

Багато водіїв і пасажирів навіть не замислюються над тим, яке місце в машині може виявитися найнебезпечнішим під час аварії. Однак дослідження показують, що розташування в салоні має вирішальне значення для виживання у разі ДТП. Про це пише «SUV News»,...