У будинках із підвищеною вологістю часто розвивається пліснява. Особливо страждає від бактерій ванна кімната, де сиріше і вологіше, ніж в інших приміщеннях. На щастя, з неприємністю легко впоратися чотирма способами, передають Патріоти України.
Щоб позбутися цвілі у ванній кімнаті, дотримуйтесь чотирьох простих рекомендацій. Грибку завжди легше запобігти, ніж видаляти будь-якими засобами, пише Express.
По-перше, відкривайте вікна та двері після прийняття душу. Так ви покращите циркуляцію повітря і позбавитеся надмірної вологості. Пам’ятайте, що пара і волога, що утворюються під час миття, можуть осідати на поверхнях, що стимулює цвіль до зростання.
По-друге, регулярно очищайте ванну кімнату оцтом. Цей натуральний засіб має антимікробні властивості, що ефективно при видаленні цвілі. Більше того, продукт не тільки видалить спори грибка, а й допоможе запобігти їх повторній появі.
По-третє, використовуйте осушувач. Незамінний пристрій для кімнат, де завжди тепло та волого. Розмістіть осушувач прямо біля душу або ванни, щоб запобігти заплісненню.
По-четверте, не стеліть на підлозі у ванній килими та килимки. Тканина вловлює вологу, що створює сприятливі умови для розвитку цвілі. За можливості вибирайте вологостійкі матеріали для поверхонь у ванній кімнаті, а підлогу зробіть з підігрівом.
Овочівники і дачники, які хочуть позбутися шкідників без небезпечних хімікатів, можуть скористатися несподіваною, але ефективною альтернативою - грибами. Експерти запевняють, що деякі види грибів здатні відлякувати равликів, слимаків, попелицю, гусінь ...
Кавун - символ літа, що освіжає, втамовує спрагу й навіть покращує настрій. Проте обрати безпечний плід - справжнє мистецтво. І головне правило, про яке часто забувають: ніколи не купуйте кавун, розрізаний навпіл, передають Патріоти України. Нутриціол...