Українцям у період свят доволі часто трапляються фальсифікати та неякісні продукти. Однак за допомогою деяких способів можна самостійно відрізнити продукцію. Про способи розповість OBOZ.UA, передають Патріоти України.
1. Дивіться на упаковку. Якщо вона має орфографічні помилки або неправильно написані назви, це може бути ознакою фальсифікації.
2. Перевіряйте дату виготовлення та термін придатності. Якщо вони вже минули, то продукт може бути неякісним або небезпечним для споживання.
3. Оберігайтеся від занадто низької ціни. Якщо продукт коштує значно менше, ніж аналогічний товар в інших магазинах, це може бути ознакою того, що він фальсифікований або неякісний.
4. Перевіряйте зовнішній вигляд продукту. Якщо він має незвичайний запах, колір або текстуру, то це може бути ознакою того, що він неякісний або фальсифікований.
5. Купуйте продукти в надійних магазинах та на ринках, де відомі продавці з хорошою репутацією.
Які є способи розпізнавання фальсифікатів молочної продукції?
Споживачам в Україні потрібно звернути увагу на деякі ознаки:
Для приготування горохового супу або гарніру може знадобитись досить багато часу. Навіть при попередньому замочуванні бобова культура не завжди піддається впливу. Якщо ви хочете перемогти в цій кулінарній битві, читайте далі про план дій, передають Пат...
Проводи – важливі поминальні дні після Великодня, відомі також як Гробки, Радониця чи Провідна неділя, припадають на 28 квітня. Загалом поминальний період триватиме з 28 квітня по 4 травня. Ці дні є особливими для вшанування пам’яті померлих родичів, п...