Варто прибрати негайно! Ось які речі не можна зберігати у гаражі

У міру того як споживачі купують і зберігають дедалі більше речей, гаражі продовжують перетворюватися з місця для зберігання автомобілів на складські приміщення, передають Патріоти України.

Дослідження показало, що майже третина домовласників, які мають гараж, ніколи не паркують у ньому навіть свої автомобілі, незалежно від їхнього розміру, а 62 відсотки зазначили, що їхній гараж переповнений і неорганізований, інформує Ukr.Media.

Проблема в тому, що більшість гаражів не були побудовані, як універсальні сховища. Відсутність ізоляції, вентиляції та/або клімат-контролю означає, що це не найкраще місце для зберігання речей, включно з переліченими нижче предметами.

Книги, періодичні видання, фотографії, документи та інші папери

Не зберігайте в гаражі колекцію журналів, сімейні фотографії, важливі документи та іншу паперову продукцію — вологість і вогкість можуть завдати їй непоправної шкоди.

Меблі в приміщенні

Меблі з масиву дерева або деревно-стружкової плити можуть деформуватися або тріснути від вологості та перепадів температури, а металеві меблі можуть почати іржавіти.

Продукти

Гараж не повинен бути коморою, тому знайдіть інше місце для зберігання консервів і сухих продуктів. Це також стосується корму для домашніх тварин і пташиного насіння, які можуть привернути увагу шкідників, що живуть на вулиці, і полегшити їм доступ всередину вашого будинку.

Одяг

Гараж — не найкраще місце для зберігання одягу, навіть якщо його упаковано в пластиковий ящик зі щільною кришкою. Вологість і вогкість можуть призвести до утворення цвілі, а миші та інші шкідники можуть використовувати ваші старі светри як гніздовий матеріал.

Килими та килимові покриття

Згорнути килим або килимове покриття і заховати його в гаражі може здатися чудовим способом заощадити місце в приміщенні, але це може призвести до появи цвілі і псування підлогових покриттів.

Дачникам на замітку! Чим підживити вишню навесні, щоб отримати багато плодів

понеділок, 24 лютий 2025, 6:50

Ранньою весною потрібно підживлювати вишню, щоб пізніше отримати великий урожай. Чим підживити вишню навесні — читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України. Найчастіше вишню підживлюють восени, але якщо ви цього не зробили, не варто засмучува...

Помилка може коштувати здоров'я! Які правила вживання ліків категорично не можна порушувати

понеділок, 24 лютий 2025, 5:40

Виробники ліків детально описують в інструкції, як правильно приймати ті чи інші медикаменти. Проте існують певні правила вживання ліків, про які знають далеко не всі. Читайте про них в матеріалі ТСН.ua. Фахівці Міністерства охорони здоров'я розповіли,...