Варто знати! Чому варто почати пити кефір, і яку користь він має

Кефір – корисний напій, які позитивно впливає на організм людини через свої оздоровчі властивості. Він містить поживні речовини, серед яких – калій, вітамін А, В12.

Про це повідомили в health. Експерти розповіли, що кефір може знизити рівень цукру в крові, позитивно вплинути на здоровʼя кишківника та скелетну систему.

Користь кефіру:

Вплив на кишківник

Кефір містить понад 50 видів пробіотичних мікроорганізмів, які позитивно впливають на травну систему. Цей напій може зменшити запалення, збільшуючи вироблення корисних сполук (коротколанцюгові жирні кислоти), зміцнюючи слизову оболонку кишківника та підтримуючи ріст корисних бактерій.

Згідно з дослідженням, у людей, які пили кефір, покращився рівень зонуліну (білок, який використовується як маркер порушення бар'єрної функції кишківника) в крові. Зокрема, кефір може знизити його.

Контроль рівня цукру в крові

Вас може зацікавити:"Геть від Москви!" В’ячеслав Довженко – про маловідомі сторінки з життя Миколи Хвильового, якого зіграв у кіно, та відверто про особисте життя

Кефір може відігравати важливу роль у покращенні регуляції рівня цукру в крові. Продукти, які містять велику кількість пробіотиків, такі як кефір, можуть сприяти підтримці рівня цукру в крові. Зокрема, напій може пригнічувати вироблення запальних білків, які відіграють ключову роль у руйнуванні бета-клітин підшлункової залози, що виробляють інсулін.

Підтримка здоровʼя скелетної системи

Кефір містить поживні речовини, необхідні для міцності та стійкості кісток. Споживання кефіру може призвести до збільшення мінеральної щільності кісткової кістки стегна. Ба більше, дієти, які включають високий вміст ферментованих молочних продуктів, можуть зменшувати ризик перелому стегна.

Народні прикмети на 7 квітня. Що українці спрадавна не забували роботи цього дня, аби зберегти та примножити добробут

понеділок, 7 квітень 2025, 7:05

Православне свято 7 квітня (20 квітня за старим стилем) - день пам'яті преподобного Георгія, сповідника, митрополита Митиленського. За юліанським календарем - Благовіщення Пресвятої Богородиці, одне з 12 найбільших християнських свят року, нагадують ...

Це може здивувати! Учені з’ясували, як насправді гаджети впливають на сон

неділя, 6 квітень 2025, 18:10

Учені з’ясували, що звичка користуватися ґаджетами перед сном і одразу після значно збільшує ризик безсоння і скорочує тривалість сну, передають Патріоти України. У дослідженні, що охопило понад 45 000 молодих людей у Норвегії, було виявлено, що кожна ...