Коли жінка наважується змінити зачіску, на неї чекає непростий вибір "тієї самої" стрижки. Обрати ідеальний варіант серед сотні можливих - задачка із зірочкою, передають Патріоти України.
Найчастіше красуні звертаються до списку трендів, аби зробити зрештою наймоднішу зачіску того чи іншого сезону. Утім, опиратися лише на тенденції – величезна помилка. Варто враховувати форму обличчя, вік, текстуру та якість волосся.
Саме тому відома американська перукарка-блогерка на імʼя Стеф дуже часто відмовляє своїх клієнток від трендового чубчика-шторки чи, як його ще називають, бахроми. Ця стрижка користується шаленою популярністю останні декілька сезонів, однак, як зауважила Стеф у своєму TikTok, багато красунь ризикують зіштовхнутися з бʼюті-провалом, обираючи бахрому.
Чубчик-шторка, за словами перукарки, дійсно дуже модна стрижка, але вона, насправді, мало кому личить. Експертка зауважила, що таку зачіску складніше укладати, тож вам доведеться "витрачати багато часу на приборкання" локонів. Якщо ви звикли витрачати на укладку не більше пʼяти хвилин і не бажаєте це змінювати, то чубчик-шторка – точно не той варіант, який ви шукаєте.
Крім того, бахрома вимагає більш ретельного догляду, тому, ймовірно, вам доведеться частіше відвідувати салон і, як наслідок, витрачати більше грошей."Якщо ви не можете терпіти, коли волосся торкається вашого обличчя, воно може вас дуже дратувати. Чубчик також може бути складною проблемою для жирного волосся", – додала перукарка, зауваживши, що володаркам жирного типу шкіри також не варто експериментувати із чубчиком, адже є імовірність, що він постійно матиме брудний вигляд.
Чубчик-шторка личить володаркам будь-якої форми обличчя: круглої, квадратної, ромбовидної тощо. Немає обмежень і у віці. Питання лише в текстурі волосся. Якщо воно тонке, густе, рівне чи ледь вʼється – можна спробувати. Категорично забороняється робити бахрому власницями кучерявого волосся.
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...
Дехто заморожує хліб перед вживанням. Дізнавшись причину, ви, ймовірно, також візьмете цю звичку на озброєння, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Справа в тому, що після заморожування в хлібі збільшується вміст клітковини порівняно зі свіж...