Наші домівки сповнені електроприладів і гаджетів, проте не всі знають, які з них найбільше впливають на рахунки за електроенергію. Якщо ви хочете економити гроші на рахунках за електрику, важливо розуміти, які прилади споживають найбільше енергії, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Сушарки для білизни
Середній цикл сушильної машини споживає 4,5 кВт за цикл. Використання сушарки вимагає багато енергії, тому висушити одяг без використання машини — чудовий спосіб заощадити електроенергію і гроші. Або просто скористайтеся енергозберігаючим режимом сушильної машини, щоб заощадити трохи грошей.
Посудомийні машини
Посудомийні машини споживають у середньому від 0,5 кВт до максимум 2 кВт за цикл, що з часом може значно збільшитися. Щоб заощадити гроші, споживачі можуть вмикати посудомийну машину тільки тоді, коли вона заповнена, або використовувати режим енергозбереження.
Холодильники-морозильники
Холодильники з морозильною камерою споживають у середньому 1,5 кВт на день. Хоча цей прилад не можна вимкнути, є кілька речей, які можна зробити, щоб знизити споживання енергії.
Щоб заощадити гроші, споживачі можуть регулярно розморожувати холодильник із морозильною камерою, тримати відчиненими двері лише на кілька секунд і якомога рідше класти в холодильник лише холодні продукти.
Пральні машини
Пральні машини споживають у середньому 2,1 кВт за цикл. Щоб заощадити гроші, періть одяг при повному завантаженні, використовуйте еко-режим пральної машини та уникайте циклу попереднього прання.
Більшу частину бруду та мікробів на одязі можна видалити холодною водою, тому використовуйте холодніші налаштування.
Електричні духовки
Електрична духовка зазвичай використовує 0,87 кВт на годину. Щоб заощадити гроші, використовуйте налаштування вентилятора духовки та вимикайте її, коли нею не користуєтеся. Розігрівайте духовку тільки за потреби, оскільки на попереднє розігрівання духовки витрачається енергія.
Альтернативно, за можливості, використовуйте мікрохвильову піч або тостер. Ці прилади споживають менше енергії, ніж ваша духовка.
Якщо готуєте тільки для однієї або двох осіб, подумайте про придбання аерофритюрниці.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...