Впорається навіть дитина: Простий лайфхак, щоб відкрити закрутку, коли кришка прикипіла до банки

Банки з гвинтовими кришками іноді досить важко відкрити. Або вона сильно закручена або бракне сил її прокрутити. Один спосіб із канцелярською гумкою допоможе полегшити задачу. Лайфхаком поділився на своєму Youtube-каналі блогер DIY Pinto.

Найкраще, щоби відкрити банку, брати широку канцелярську гумку, але підійде і звичайна. Оберніть нею кришку по діаметру так, щоби вона прилягала приблизно до середини бокової її частини і сиділа на ній достатньо щільно – не ковзала і не звисала.

Далі візьміть банку в одну руку, а іншою обхопіть кришку так, щоби при цьому добре захопити гумку. Саме цей невеличкий предмет зробить зчеплення долоні з предметом міцнішим і вам знадобиться значно менше зусиль, щоб відкрутити кришку. Ви зробите це одним легким рухом.

От у чому секрет! Як смажити шашлик, щоб він вийшов соковитим

четвер, 25 квітень 2024, 7:56

Найчастіше люди готують шашлик, особливо не замислюючись над способом його маринування та тим, як смажити м’ясо в подальшому. Проте, кожен етап приготування шашлику грає особливу роль у формуванні його кінцевого смаку, передають Патріоти України. Саме ...

Точність здивує! Цей тест у картинці визначить стихію вашої душі

четвер, 25 квітень 2024, 7:08

Часто ми самі не можемо зрозуміти, як ми почуваємося на рівні підсвідомості та що діється в душі. Пропонуємо дізнатися відповідь на важливе запитання: що керує вами - гармонія чи хаос, передають Патріоти України. Психологічний тест у картинці визначить...