Врятують від залежності! ТОП-5 напоїв, які замінять каву з чаєм

Багато людей просто не можуть обійтись без кави або чаю вранці. А якщо вживати такі напої постійно - вони можуть викликати залежність, що не дуже добре для організму. Тому варто знайти альтернативи. Про те, якими корисними напоями можна замінити каву та чай розповіло видання NewBytes. Є 5 дуже смачних альтернатив, передають Патріоти України.

Трав'яні чаї

Трав'яні чаї багаті антиоксидантами та мають протизапальні властивості, що робить їх здоровою альтернативою чорному чаю та каві.Ви можете замінити щоденну дозу кави чи чаю трав’яними відварами, такими як зелений чай, чай з гібіскусу, м’ятний або ромашковий чай, які мають безліч переваг для здоров’я. Вони не містять кофеїну, смачні та діють як заспокійливий засіб.

Кокосова вода

Ще одним неймовірним напоєм є кокосова вода, яка є природним еліксиром, який оздоровлює організм зсередини. Ви можете легко замінити ранкову чашку чаю або кави свіжою кокосовою водою, оскільки вживання цього напою натщесерце позитивно впливає на вашу імунну систему, обмін речовин і шкіру.

Смузі та коктейлі з рослинного молока

Ви можете сміливо переходити на рослинне молоко, як-от кокосове або мигдальне молоко, які є корисними та їх можна легко приготувати вдома. З ними ви можете приготувати смузі зі свіжих фруктів і овочів або молочні коктейлі з фруктами, медом, насінням і горіхами.

Детокс-напої, чайний гриб і вода з лимоном

І чай, і кава містять кофеїн, який може серйозно вплинути на ваш сон, підвищити артеріальний тиск і викликати тривогу. У зв’язку з цим було б правильним рішенням натомість дати шанс детоксикаційним напоям, які можна приготувати вдома – вода з лимоном та чайний гриб.

Золоте молоко

Золоте молоко – це модна назва молока з куркумою, яке стало популярним під час пандемії COVID-19. Приготований із поєднання куркуми, кардамону, чорного перцю, меду, кориці та імбиру, цей напій може стати здоровою альтернативою чаю та кави, оскільки він багатий протизапальними властивостями. Золоте молоко має протизапальні властивості, підвищує імунітет, знижує ризик розвитку багатьох хронічних інфекцій.

Це може здивувати! Учені з’ясували, як насправді гаджети впливають на сон

неділя, 6 квітень 2025, 18:10

Учені з’ясували, що звичка користуватися ґаджетами перед сном і одразу після значно збільшує ризик безсоння і скорочує тривалість сну, передають Патріоти України. У дослідженні, що охопило понад 45 000 молодих людей у Норвегії, було виявлено, що кожна ...

Де сидіти в машині, щоб вижити в разі ДТП - дієві поради

неділя, 6 квітень 2025, 7:22

Багато водіїв і пасажирів навіть не замислюються над тим, яке місце в машині може виявитися найнебезпечнішим під час аварії. Однак дослідження показують, що розташування в салоні має вирішальне значення для виживання у разі ДТП. Про це пише «SUV News»,...