
Росіяни, які завдають ударів по українській критичній інфраструктурі, хочуть, щоб узимку українці замерзали. Якщо в будинках не буде опалення, то можна було б скористатися обігрівачами, які слід також правильно вибрати. Але що робити, якщо не буде електрики, передають Патріоти України.
На такий випадок, як пише видання «На пенсії», потрібно запастися ліхтариками. Вони можуть бути як на акумуляторах або батареях, так і механічні. Не зайвим буде вдома запас батарейок, свічок та сірників.
Якщо в будинку електрична плита, то потрібно подбати про альтернативний спосіб приготування їжі. Наприклад, купити туристичний примус на бензині або газову плиту, що працює від балончиків. І, звичайно, запас пального.
Також варто запастись сухим спиртом. Щоправда, на ньому буде не дуже зручно щось готувати — знадобиться далеко не один шматочко спирту, а ось підігріти воду, щоби зробити чай, можна. Для цього рекомендують не використовувати посуд з товстим дном — він грітиметься довше.
Якщо відключення світла планові, можна зробити чай і зберігати його в термосах. Краще брати термос із металевим корпусом — він тримає тепло протягом 10−12 годин, а пластиковий — у два рази менше.
Також без світла виникає питання зберігання продуктів. Якщо на вулиці холодно, їх можна тримати на балконі. На якийсь час допоможуть вирішити питання термосумки. А ще важливо пам'ятати про повербанки — їх слід тримати зарядженими. Та й самі гаджети періодично ставити на зарядку.
Якщо у вашому будинку кімната отримує мало природного світла, вам слід ретельно підійти до вибору кольору фарби. Зрештою, деякі відтінки — навіть ті, які, як ви очікуєте, чудово підійдуть для такої кімнати — можуть зробити погано освітлений простір ще ...
Багато господинь стикаються з проблемою сухих курячих котлет, особливо якщо для приготування використовується нежирне м'ясо. Вирішити це питання допоможуть прості овочі, молоко та правильно підготовлена цибуля. Саме вони роблять структуру фаршу більш н...