З такими можна ходити навіть у гості: Рецепт неймовірно смачних медових помідорів на зиму - пальчики оближеш

Чудовий рецепт консервації. Медові помідори на зиму, рецепт просто бомба! Гарний і смачний, коли перший раз готували, пошкодували, що так мало зробили. Красиві, смачні, а розсіл це взагалі нектар. Обов'язково спробуйте рецепт і зробіть кілька баночок, передають Патріоти України.

Таким способом можна консервувати будь-які помідори, але в цьому рецепті черрі.

Інгредієнти

  • помідори — 4 кг
  • цибуля (дрібна) — 8-10 шт
  • базилік
  • гірчиця (зерна) — 1 ч.лож в кожну банку

розсіл на 1 літр води:

  • сіль — 1 ст.лож
  • цукор — 3 ст.лож
  • мед — 1 ст.лож
  • лимонна кислота — 1 ч.лож (без верху)

Приготування

1. Помідори добре помити. Поділяємо жовті окремо, червоні окремо. І насипаємо пів банки одним яким-небудь кольором помідорів.

2. У кожну баночку додаємо половину невеликої цибулини. Зверху кілька листочків базиліка. Місце, що залишилося заповнюємо іншим кольором помідорів.

3. Заливаємо крутим окропом, прикриваємо кришками і залишаємо хвилин на 20, нехай вода охолоне.

4. Кип'ятимо 4 літри води. У киплячу воду насипаємо 4 столові ложку солі, 12 ст.ложки цукру, 4 столові ложки меду, 4 чайні ложки без верху лимонної кислоти.

5. Зливаємо з банок воду і додаємо по чайній ложки насіння гірчиці. Розливаємо розсіл по банках, щільно закручуємо кришки і прибираємо під ковдру, нехай повільно помідори остигають.

Подробиці дивіться в короткому відео.

Смачного!

Кава може вбивати! Кому категорично заборонено цей напій

четвер, 17 липень 2025, 23:10

Кава - улюблений напій багатьох людей, який бадьорить і допомагає прокинутися. Проте, незважаючи на корисні властивості, не всім варто вживати каву. Існує низка захворювань та станів, при яких від цієї популярної напої краще відмовитись або принаймні о...

Соя - продукт, якого бояться дарма: Чому її варто додати до раціону

четвер, 17 липень 2025, 19:05

Соя - популярна бобова культура, що походить з Азії і вже давно є основною частиною кухні в Китаї, Японії та Кореї, передають Патріоти України. В Європу вона прийшла у XIX столітті завдяки австрійському професору Хаберланду, який сприяв її адаптації до...