70% - наше: Україна тримає сумну першість в Європі за небезпечним захворюванням

Всі випадки смертності від кору припадають на Албанію, Румунію і Україну.

На Україну припадає найбільше випадків заражень на кір. Ілюстрація: соцмережі.

На Україну припадає понад 70% всіх заражень на кір в регіоні, виявлених в перші місяці 2019 року, заявили в ВООЗ, передають Патріоти України із посиланням на Центр новин ООН.

«Всі випадки смертності від кору припадають на три країни - Албанію, Румунію і Україну. На Україну припадає понад 70 відсотків усіх заражень на кір в регіоні, виявлених в перші місяці 2019», - йдеться в статті.

Відомо, що протягом останніх 14 місяців у 47 з 53 країн європейського регіону ВООЗ було зареєстровано в цілому більше, ніж 100 тисяч випадків кору і більше 90 випадків смерті, пов'язаних з цим захворюванням.

Київ не володіє інформацією про ситуацію в ОРДЛО. Реінтеграція може вдарити по економіці України

неділя, 24 травень 2020, 13:51

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез

Загибель комбата "Луганськ-1" Губанова може бути пов’язана з контрабандою між Україною та "ЛНР"

п’ятниця, 22 травень 2020, 10:12

Війну на Донбасі можна закінчити, лише покінчивши з контрабандою. Продовження бойових дій, напряму залежить від вирішення питання чинних контрабандних потоків. Війна триває шість років, бо ця проблема продовжує існувати. Ввечері 20 травня поблизу селищ...