70% - наше: Україна тримає сумну першість в Європі за небезпечним захворюванням

Всі випадки смертності від кору припадають на Албанію, Румунію і Україну.

На Україну припадає найбільше випадків заражень на кір. Ілюстрація: соцмережі.

На Україну припадає понад 70% всіх заражень на кір в регіоні, виявлених в перші місяці 2019 року, заявили в ВООЗ, передають Патріоти України із посиланням на Центр новин ООН.

«Всі випадки смертності від кору припадають на три країни - Албанію, Румунію і Україну. На Україну припадає понад 70 відсотків усіх заражень на кір в регіоні, виявлених в перші місяці 2019», - йдеться в статті.

Відомо, що протягом останніх 14 місяців у 47 з 53 країн європейського регіону ВООЗ було зареєстровано в цілому більше, ніж 100 тисяч випадків кору і більше 90 випадків смерті, пов'язаних з цим захворюванням.

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма

Хіти тижня. Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

вівторок, 13 серпень 2019, 23:30

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...