70% - наше: Україна тримає сумну першість в Європі за небезпечним захворюванням

Всі випадки смертності від кору припадають на Албанію, Румунію і Україну.

На Україну припадає найбільше випадків заражень на кір. Ілюстрація: соцмережі.

На Україну припадає понад 70% всіх заражень на кір в регіоні, виявлених в перші місяці 2019 року, заявили в ВООЗ, передають Патріоти України із посиланням на Центр новин ООН.

«Всі випадки смертності від кору припадають на три країни - Албанію, Румунію і Україну. На Україну припадає понад 70 відсотків усіх заражень на кір в регіоні, виявлених в перші місяці 2019», - йдеться в статті.

Відомо, що протягом останніх 14 місяців у 47 з 53 країн європейського регіону ВООЗ було зареєстровано в цілому більше, ніж 100 тисяч випадків кору і більше 90 випадків смерті, пов'язаних з цим захворюванням.

Поближче до пекла? Держдума Росії йде під землю (відео)

неділя, 26 травень 2019, 18:15

Скандальний російський політик Володимир Жириновський упевнений - необхідно негайно починати будувати нову будівлю. Будівля російської Держдуми в Москві може в будь-який момент піти під землю, оскільки знаходиться в аварійному стані, зазначають Патріот...

Хіти тижня. В Україні створили заміну скандальним "мінометам Пашинського"

неділя, 26 травень 2019, 13:00

На відміну від "Молота", міномет "Бучарда" є самостійним продуктом, а не копією радянського. В Україні на заміну міномету "Молот" створюють новий 120-мм міномет "Бучарда", який має значну перевагу над попередньою зброєю. Створюється міномет на базі Ста...