70% - наше: Україна тримає сумну першість в Європі за небезпечним захворюванням

Всі випадки смертності від кору припадають на Албанію, Румунію і Україну.

На Україну припадає найбільше випадків заражень на кір. Ілюстрація: соцмережі.

На Україну припадає понад 70% всіх заражень на кір в регіоні, виявлених в перші місяці 2019 року, заявили в ВООЗ, передають Патріоти України із посиланням на Центр новин ООН.

«Всі випадки смертності від кору припадають на три країни - Албанію, Румунію і Україну. На Україну припадає понад 70 відсотків усіх заражень на кір в регіоні, виявлених в перші місяці 2019», - йдеться в статті.

Відомо, що протягом останніх 14 місяців у 47 з 53 країн європейського регіону ВООЗ було зареєстровано в цілому більше, ніж 100 тисяч випадків кору і більше 90 випадків смерті, пов'язаних з цим захворюванням.

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...

З архіву ПУ. Обвал Керченського моста: Повідомляється вже про дві пошкоджені опори (фото, відео)

понеділок, 21 жовтень 2019, 23:55

Як усім добре відомо із життя, одна річ, яка падає, із великою імовірністю може пошкодити іншу, котра опинилася під нею. Будівельники злощасного мосту змогли переконатися в цьому особисто. Проліт споруджуваної залізничної частини Кримського моста, що в...