Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті.

Санкт-Петербург. Фото: greenpeace.ru.

На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знімки оприлюднені на офіційному сайті організації, передають Патріоти України.

Вказується, що кампанія з назвою EarthApp була запущена спільно з digital агентством Isobar Moscow. "Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті", – йдеться в повідомленні.

Координатор проектів із питань клімату та енергетики Greenpeace в Росії Поліна Каркіна підкреслила, що мета таких фото – донести до максимального числа людей, що людство стоїть на порозі кліматичної катастрофи.

"Зміни відбудуться, коли ми почнемо із себе й перестанемо жити так, ніби завтра не настане ніколи", – сказала вона. Зазначимо, багато користувачів мережі вже поділилися знімками проекту EarthApp, визнавши, що не очікували такого "старіння" планети.

"Шок? Шок. Байкал перетворився у велику некрасиву калюжу. Цей знімок вже постять в соцмережах Бурятії. Скоро він облетить і Іркутську область", – пише про одну з фотографій "КП".

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.