Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті.

Санкт-Петербург. Фото: greenpeace.ru.

На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знімки оприлюднені на офіційному сайті організації, передають Патріоти України.

Вказується, що кампанія з назвою EarthApp була запущена спільно з digital агентством Isobar Moscow. "Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті", – йдеться в повідомленні.

Координатор проектів із питань клімату та енергетики Greenpeace в Росії Поліна Каркіна підкреслила, що мета таких фото – донести до максимального числа людей, що людство стоїть на порозі кліматичної катастрофи.

"Зміни відбудуться, коли ми почнемо із себе й перестанемо жити так, ніби завтра не настане ніколи", – сказала вона. Зазначимо, багато користувачів мережі вже поділилися знімками проекту EarthApp, визнавши, що не очікували такого "старіння" планети.

"Шок? Шок. Байкал перетворився у велику некрасиву калюжу. Цей знімок вже постять в соцмережах Бурятії. Скоро він облетить і Іркутську область", – пише про одну з фотографій "КП".

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...