Доступний майже кожному: Вчені назвали смачний продукт, який вберігає від втрати слуху

Хімічні речовини, які містяться у какао, мають сильні антиоксидантні та протизапальні властивості, котрі можуть захистити від пошкодження слуху.
Боби какао містять багато корисних сполук. Ілюстрація: соцмережі.

Медики з Південної Кореї прийшли до висновку, що шоколад може сприяти уповільненню втрати слуху, а також появи шуму у вухах у людей середнього віку, передають Патріоти України з посиланням на результати дослідження, що були опубліковані у журналі Nutrients.

"Вчені в рамках національного обстеження здоров’я і харчування у 2012-2013 роках провели аналіз стану здоров’я людей.Вони виявили, що ризик втрати слуху у віці від 40 до 64 років значно нижче серед людей, які регулярно вживають шоколад", — йдеться в повідомленні.

За словами фахівців, які прокоментували результати своїх досліджень, в какао містяться хімічні речовини, так звані поліфеноли. Вони мають сильні антиоксидантні та протизапальні властивості, які можуть захистити від пошкодження слуху. Варто зазначити, що за останніми прогнозами вчених, майже половина людей у віці від 12 до 35 років, а це близько 1,1 мільярда осіб, ризикують втратити слух. Причина – гучна музика, яку вони слухають в навушниках.

Поближче до пекла? Держдума Росії йде під землю (відео)

неділя, 26 травень 2019, 18:15

Скандальний російський політик Володимир Жириновський упевнений - необхідно негайно починати будувати нову будівлю. Будівля російської Держдуми в Москві може в будь-який момент піти під землю, оскільки знаходиться в аварійному стані, зазначають Патріот...

Хіти тижня. В Україні створили заміну скандальним "мінометам Пашинського"

неділя, 26 травень 2019, 13:00

На відміну від "Молота", міномет "Бучарда" є самостійним продуктом, а не копією радянського. В Україні на заміну міномету "Молот" створюють новий 120-мм міномет "Бучарда", який має значну перевагу над попередньою зброєю. Створюється міномет на базі Ста...