Дотягнутись до Москви: Україна незабаром починає випробування ракет "Грім-2"

Керівництво Росії вражає та турбує прогрес ракетних озброєнь України. Після карколомно швидких програм запровадження виробництва "Вільхи" та "Нептуну" справа дійшла до зброї, котра може вдарити й по столиці держави-агресора.

Перші випробування створеного Україною в рамках ВТС із Саудівською Аравією нового оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) "Грім-2" дальністю до 300 км, заплановані на 2019 рік, повідомляють Патріоти України з посиланням на радника Міністра оборони України Юрія Бірюкова.

Волонтер та держслужбовець зауважив, що сьогодні росіян "ковбасить" від ПКР "Нептун", а ще рік тому вони так само дивувалися з приводу нової української 300-мм РСЗВ "Вільха" дальністю близько 120 км.

"Уявімо, як вони реагуватимуть на плановані цього року перші випробування ОТРК "Грім-2", - сказав Ю.Бірюков, нагадавши: "Поки що ОТРК "Грім-2" роблять для іноземного замовника - Саудівської Аравії".

Як уточнив радник міністра оборони, заявлена дальність нового ОТРК, що готують до випробувань, відповідає вимогам, закріпленим договором про РСМД, а також зобов'язанням, узятим Україною при вступі у Режим контролю за ракетними технологіями (РКРТ), згідно з якими, дальність стратегічного ракетного озброєння, що створюється українським ОПК на експорт, не перевищує 300 км.

"Там (в ОТРК) заявлена дальність у рамках договору (РСМД) - 300 км", - сказав Ю.Бірюков.

Водночас, зазначив він, потенційна дальність стрільби нового ОТРК значно вища. "Але технологічно (потенційна) дальність ракети - близько 500 км", - сказав він.

"Павуки в банці": Як насправді було ліквідовано ватажка "ЛНР" Анащенка і чому версія генерала Кривоноса - міф

середа, 5 жовтень 2022, 23:32

Попри результативний характер операцій ГІ "Права Справа", змушений констатувати, що робота місцевих сил спротиву не знайшли належної підтримки з боку ССО. Проте результати цих операцій активно лунають у медіапросторі як власні здобутки українських спецслу

Окупанти укріплюють оборону у Запорізькій області: перекидають війська та активізують ракетні удари

середа, 5 жовтень 2022, 23:23

Намагання росіян розширити межі окупації вкотре доводять, що метою путіна і його поплічників є загарбання всієї України. Зведення Генерального штабу ЗСУ останнього тижня, на жаль, не обходяться без повідомлень про ракетні обстріли Запоріжжя. Як свідчит...