Дива природи: Вчені знайшли унікальну черепаху із двома головами (фото)

У науці таких істот називають діцефалами - це надзвичайно рідкісна і нетипова для природи форма зрощення близнюків.

Фахівці з охорони природи виявили двоголову черепашку на острові Мабул Малайського архіпелагу. Про це повідомляє сайт Coconuts, передають Патріоти України.

Вчені стверджують, що жодного разу не зустрічали такої особи серед 13 тисяч народжених в науковому центрі черепах. Морський біолог Девід Макканн розповів, що кожна голова дихає і реагує на навколишнє середовище окремо. "Це дивовижно. Схоже, що права голова контролює передній правий ласт, а ліва - передній лівий. При цьому вони здатні гармонійно координувати рухи, щоб пересуватися і плавати», - говорить він.
У науці таких істот називають діцефалами - це надзвичайно рідкісна і нетипова для природи форма зрощення близнюків, при якій у них розвивається одне тіло і дві голови. Передбачається, що така черепашка не вижила б в дикій природі. Крім двох голів, вона має недорозвинений пластрон (черевний щит черепашачого панцира). Також біологи помітили, що одна голова не може вільно дихати на глибині. Зараз ветеринари тримають малюка тільки на мілководді. Оскільки черепахи є охоронюваним видом, дитинча і далі буде жити в центрі на Мабулі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...

З архіву ПУ. Крах режиму Путіна: Астролог розповів, коли в Росії влаштують "королівський переворот"

середа, 1 січень 2020, 12:00

По дійсному зодіаку російського президента немає передумов до усунення його від влади до кінця поточного десятиліття. В кінці 2020 року - початку 2021 року в Російській Федерації може статися переворот, в результаті якого нинішній господар Кремля Волод...