Дива природи: Вчені знайшли унікальну черепаху із двома головами (фото)

У науці таких істот називають діцефалами - це надзвичайно рідкісна і нетипова для природи форма зрощення близнюків.

Фахівці з охорони природи виявили двоголову черепашку на острові Мабул Малайського архіпелагу. Про це повідомляє сайт Coconuts, передають Патріоти України.

Вчені стверджують, що жодного разу не зустрічали такої особи серед 13 тисяч народжених в науковому центрі черепах. Морський біолог Девід Макканн розповів, що кожна голова дихає і реагує на навколишнє середовище окремо. "Це дивовижно. Схоже, що права голова контролює передній правий ласт, а ліва - передній лівий. При цьому вони здатні гармонійно координувати рухи, щоб пересуватися і плавати», - говорить він.
У науці таких істот називають діцефалами - це надзвичайно рідкісна і нетипова для природи форма зрощення близнюків, при якій у них розвивається одне тіло і дві голови. Передбачається, що така черепашка не вижила б в дикій природі. Крім двох голів, вона має недорозвинений пластрон (черевний щит черепашачого панцира). Також біологи помітили, що одна голова не може вільно дихати на глибині. Зараз ветеринари тримають малюка тільки на мілководді. Оскільки черепахи є охоронюваним видом, дитинча і далі буде жити в центрі на Мабулі.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою