Готуються до колонізації: NASA починає перекидання вантажів на Місяць

На супутник Землі доставлять серію невеликих роботизованих спускових апаратів з обладнанням і пристроями для експериментів.

Американці готуються колонізувати Місяць. Ілюстрація: The New York Times.

Американське аерокосмічне агентство NASA в 2020 році здійснить доставку вантажів на Місяць. Про це повідомляє видання The New York Times, передають Патріоти України.

Так, NASA уклало угоду з трьома компаніями про відправку корабля Orbit Beyond на Місяць у вересні наступного року. На супутник Землі доставлять серію невеликих роботизованих спускових апаратів з обладнанням і пристроями для експериментів.

Замовлення для поставок на поверхню Місяця отримали компанії Astrobotic Technology з Піттсбурга, Intuitive Machines з Х'юстона і Orbit Beyond з Едісона, штат Нью-Йорк. Представники NASA заявили, що розроблять, побудують і будуть керувати апаратами самі компанії. У свою чергу, такий розподіл роботи дозволить виконати місію в короткий термін за меншу ціну.

"NASA тут просто клієнт. Участь NASA - виконувати роль пасажира на задньому сидінні", - зазначив Кріс Калберт, керівник програми. Першим у вересні 2020 році відправиться апарат компанії Orbit Beyond, який доставить 4 вантажа на Mare Imbrium ( "Море Дощів") - лавове плато, яке є одним з найбільших місячних кратерів.

Влітку 2021 року планується запустити корабель Astrobotic, який отримав 79,5 мільйона доларів і повинен доставити 14 вантажів в кратер Lacus Mortis ( "Озеро смерті").

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез

"Чергове загострення ситуації на сході України - це неприхований тиск з боку Росії на українську владу", - Снєгирьов

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...