Готуються до колонізації: NASA починає перекидання вантажів на Місяць

На супутник Землі доставлять серію невеликих роботизованих спускових апаратів з обладнанням і пристроями для експериментів.

Американці готуються колонізувати Місяць. Ілюстрація: The New York Times.

Американське аерокосмічне агентство NASA в 2020 році здійснить доставку вантажів на Місяць. Про це повідомляє видання The New York Times, передають Патріоти України.

Так, NASA уклало угоду з трьома компаніями про відправку корабля Orbit Beyond на Місяць у вересні наступного року. На супутник Землі доставлять серію невеликих роботизованих спускових апаратів з обладнанням і пристроями для експериментів.

Замовлення для поставок на поверхню Місяця отримали компанії Astrobotic Technology з Піттсбурга, Intuitive Machines з Х'юстона і Orbit Beyond з Едісона, штат Нью-Йорк. Представники NASA заявили, що розроблять, побудують і будуть керувати апаратами самі компанії. У свою чергу, такий розподіл роботи дозволить виконати місію в короткий термін за меншу ціну.

"NASA тут просто клієнт. Участь NASA - виконувати роль пасажира на задньому сидінні", - зазначив Кріс Калберт, керівник програми. Першим у вересні 2020 році відправиться апарат компанії Orbit Beyond, який доставить 4 вантажа на Mare Imbrium ( "Море Дощів") - лавове плато, яке є одним з найбільших місячних кратерів.

Влітку 2021 року планується запустити корабель Astrobotic, який отримав 79,5 мільйона доларів і повинен доставити 14 вантажів в кратер Lacus Mortis ( "Озеро смерті").

Дмитро Снєгирьов: Як закінчити війну на Донбасі?

п’ятниця, 4 грудень 2020, 14:54

Україні потрібно наполягати на перемовинах з самою Російською Федерацією, а не з квазіоб'єднаннями типу "ЛНР" і "ДНР". На думку Дмитра Снєгирьова Україні потрібно наполягати на історичній перспективі звільнення окупованих територій за прикладом Німеччини

Про призначення Арестовича позаштатним радником, або Де я знайду порядних людей, які погодилися б займатися подібними справами

п’ятниця, 4 грудень 2020, 9:32

У дивні часи живемо. Боротися з фейками буде людина, яка останні роки, власне, їх і поширювала в інформаційному просторі. Днями керівник Офісу Президента Андрій Єрмак призначив речника української делегації у Тристоронній контактній групі Олексія Арест...