Готуються до колонізації: NASA починає перекидання вантажів на Місяць

На супутник Землі доставлять серію невеликих роботизованих спускових апаратів з обладнанням і пристроями для експериментів.

Американці готуються колонізувати Місяць. Ілюстрація: The New York Times.

Американське аерокосмічне агентство NASA в 2020 році здійснить доставку вантажів на Місяць. Про це повідомляє видання The New York Times, передають Патріоти України.

Так, NASA уклало угоду з трьома компаніями про відправку корабля Orbit Beyond на Місяць у вересні наступного року. На супутник Землі доставлять серію невеликих роботизованих спускових апаратів з обладнанням і пристроями для експериментів.

Замовлення для поставок на поверхню Місяця отримали компанії Astrobotic Technology з Піттсбурга, Intuitive Machines з Х'юстона і Orbit Beyond з Едісона, штат Нью-Йорк. Представники NASA заявили, що розроблять, побудують і будуть керувати апаратами самі компанії. У свою чергу, такий розподіл роботи дозволить виконати місію в короткий термін за меншу ціну.

"NASA тут просто клієнт. Участь NASA - виконувати роль пасажира на задньому сидінні", - зазначив Кріс Калберт, керівник програми. Першим у вересні 2020 році відправиться апарат компанії Orbit Beyond, який доставить 4 вантажа на Mare Imbrium ( "Море Дощів") - лавове плато, яке є одним з найбільших місячних кратерів.

Влітку 2021 року планується запустити корабель Astrobotic, який отримав 79,5 мільйона доларів і повинен доставити 14 вантажів в кратер Lacus Mortis ( "Озеро смерті").

Вугільна схема: Що стало підставою для санкцій проти нардепа Козака та телеканалів

вівторок, 23 лютий 2021, 22:52

Варто зауважити, що документи, які лягли в основу санкцій, мають також стати основою кримінальних справ. СБУ має висунути відповідні звинувачення власникам цих компаній щодо протиправної злочинної діяльності. Мають бути послідовні кроки: не лише санкції п

Тиск на Росію щодо "нормандського формату" не мав наслідків

неділя, 21 лютий 2021, 21:14

Розуміючи нездійсненість подібного сценарію щодо розширення Нормандського формату, в українській делегації в мінській ТКГ розповіли своє бачення ролі  США в переговорному процесі при новій адміністрації президента Джо Байдена. Заява Президента Зеленськ...