Готуються до колонізації: NASA починає перекидання вантажів на Місяць

На супутник Землі доставлять серію невеликих роботизованих спускових апаратів з обладнанням і пристроями для експериментів.

Американці готуються колонізувати Місяць. Ілюстрація: The New York Times.

Американське аерокосмічне агентство NASA в 2020 році здійснить доставку вантажів на Місяць. Про це повідомляє видання The New York Times, передають Патріоти України.

Так, NASA уклало угоду з трьома компаніями про відправку корабля Orbit Beyond на Місяць у вересні наступного року. На супутник Землі доставлять серію невеликих роботизованих спускових апаратів з обладнанням і пристроями для експериментів.

Замовлення для поставок на поверхню Місяця отримали компанії Astrobotic Technology з Піттсбурга, Intuitive Machines з Х'юстона і Orbit Beyond з Едісона, штат Нью-Йорк. Представники NASA заявили, що розроблять, побудують і будуть керувати апаратами самі компанії. У свою чергу, такий розподіл роботи дозволить виконати місію в короткий термін за меншу ціну.

"NASA тут просто клієнт. Участь NASA - виконувати роль пасажира на задньому сидінні", - зазначив Кріс Калберт, керівник програми. Першим у вересні 2020 році відправиться апарат компанії Orbit Beyond, який доставить 4 вантажа на Mare Imbrium ( "Море Дощів") - лавове плато, яке є одним з найбільших місячних кратерів.

Влітку 2021 року планується запустити корабель Astrobotic, який отримав 79,5 мільйона доларів і повинен доставити 14 вантажів в кратер Lacus Mortis ( "Озеро смерті").

Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

понеділок, 18 листопад 2019, 19:19

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

З архіву ПУ. Як виглядає занедбана секретна військова частина під Харковом (фотофакти)

понеділок, 18 листопад 2019, 4:00

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена. Харків'янин Олег Мірошниченко показав своїм фолловерам у соцмережі "Вконтакте", як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракет...