Історичне відкриття: Знайшли "секретну субмарину" Гітлера (відео)

Субмарину знайшли в десяти морських милях на північ від датського міста Скагена.

Зниклий німецький підводний човен U-3523, який міг перевозити керівництво нацистської Німеччини до Південної Америки, було знайдено через 73 роки біля берегів Данії, передають Патріоти України.

Субмарину знайшли в десяти морських милях на північ від датського міста Скагена і в дев'яти милях на захід від позиції, на якій, як вважається, її знищив британський важкий бомбардувальник B24 Liberator 6 травня 1945 року.

Дослідження морського дна показало, що субмарина зараз лежить на глибині 123 метрів, а положення вельми незвичне - передня частина човна зарита в пісок, а задня частина піднімається над дном на 20 метрів. Відомо, що U-3523 була оснащена за останнім словом техніки, тому могла перебувати під водою протягом тривалого періоду часу, це дозволяло б їй непомітно дістатися до берегів Південної Америки.

У данському Музеї морських воєн заявили, що немає доказів того, що вона могла перевозити лідерів нацистів. "Ходять чутки, що вона мала велике значення для Німеччини, так як зникла після закінчення війни, - заявив директор музею Герт Андерсен. - Думаю, ці чутки підігрівалися тими фактами, що U-3523 була дуже сучасним підводним човном, здатним переміщатися на великі відстані і що деякі нацисти намагалися втекти з коштовностями в останні дні перед капітуляцією. Однак насправді вона йшла до Норвегії, а не в Південну Америку". Крім того, Андерсен продемонстрував копію останньої телеграми, відправленої з субмарини 5 травня 1945 року, в якій немає ні слова про дорогоцінні вантажі або секретних пасажирів.

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...

Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

субота, 20 липень 2019, 23:42

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті. На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знім...