Історичне відкриття: Знайшли "секретну субмарину" Гітлера (відео)

Субмарину знайшли в десяти морських милях на північ від датського міста Скагена.

Зниклий німецький підводний човен U-3523, який міг перевозити керівництво нацистської Німеччини до Південної Америки, було знайдено через 73 роки біля берегів Данії, передають Патріоти України.

Субмарину знайшли в десяти морських милях на північ від датського міста Скагена і в дев'яти милях на захід від позиції, на якій, як вважається, її знищив британський важкий бомбардувальник B24 Liberator 6 травня 1945 року.

Дослідження морського дна показало, що субмарина зараз лежить на глибині 123 метрів, а положення вельми незвичне - передня частина човна зарита в пісок, а задня частина піднімається над дном на 20 метрів. Відомо, що U-3523 була оснащена за останнім словом техніки, тому могла перебувати під водою протягом тривалого періоду часу, це дозволяло б їй непомітно дістатися до берегів Південної Америки.

У данському Музеї морських воєн заявили, що немає доказів того, що вона могла перевозити лідерів нацистів. "Ходять чутки, що вона мала велике значення для Німеччини, так як зникла після закінчення війни, - заявив директор музею Герт Андерсен. - Думаю, ці чутки підігрівалися тими фактами, що U-3523 була дуже сучасним підводним човном, здатним переміщатися на великі відстані і що деякі нацисти намагалися втекти з коштовностями в останні дні перед капітуляцією. Однак насправді вона йшла до Норвегії, а не в Південну Америку". Крім того, Андерсен продемонстрував копію останньої телеграми, відправленої з субмарини 5 травня 1945 року, в якій немає ні слова про дорогоцінні вантажі або секретних пасажирів.

З архіву ПУ. Зброя перемоги: Легендарний ізраїльський танк, котрий палив радянські Т-34, Т-55, Т-62, Т-72

субота, 16 листопад 2019, 23:30

Українці мають не менше завзяття своїх вчорашніх сусідів – євреїв, котрі більше 70 років стримують навалу своїх недружніх сусідів, котрі мають перевагу у 20 разів за людським потенціалом і фінансовим. До того ж їх щедре забезпечувала зброєю та сама Москва

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія